• Новак
Австрискиот Кристал Единствен Цвет Pendant Капка Кристал Уметност Стил Црвениот Жена Brooch Pin Подарок 6146

Австрискиот Кристал Единствен Цвет Pendant Капка Кристал Уметност Стил Црвениот Жена Brooch Pin Подарок 6146

DEN 374.40

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе им даде попуст доколку се купи mulitcolor,ве молиме onctact мене пред да ја платите вашата цел, Сите нарачки ќе бидат испратени од страна на најголемиот Дел Воздух Mail за Хонгконг Пост рок од 3 часа по расчисти исплата.(Стандардно на САД). Ако сте незадоволни со моето услуга, ве молиме e-mail на нас за discussio.(Ние обично ќе го испрати во рок од 24 часа). Дојде со подарок кутија. Забелешка : за време на Испорака ќе трае подолго време(зависи од локацијата) на други земји(како што се пратката да Италија ќе трае 30 до 45 дена ). Fed Ex 5 до 7 Да имаме голем попуст,доколку сакате да брод од страна на Fed Ex,ве Молиме контактирајте ме.(На големо не вклучуваат подарок кутија)
Прифаќаме само ЗАЧУВАМ. Сите на нашите предмети се внимателно прегледани пред пратката.
Објектот Brooch Материјали Легури,Кристали Метал Glod Позлатен Боја Црвена ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.Ако сакате да одберете други пошта(ќе го плаќаат екстра превозот доплата) ,ве молиме контактирајте ме пред да ја платите вашата нарачка. Услугата За E-Mail : Mail Услугата Време На Испорака
(Работен ден) Следење на Број на Кодови се Регистрирате Воздух Mail за Хонгконг Пост 15-30(варира во зависност од локацијата и земја. Враќање Точка мора да биде преполна со заштитен плик, треба да не покажува никакви знаци на злоупотреба или намерна штета и Купувачот ќе мора да голи сите враќање поштарина. Ве молиме да ни ме во рок од 7 дена од денот на приемот на предметот за замена или рефундирање треба да има било каков дефект најде со вашата нарачка.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
8806146
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
Невестата Се Зборува

Комплементите на стоката

MZC Нови Кристално Сребро на Коњ Brooch Легура Кристал Брошеви за Женска Машки Најдобри Пријатели Животинско Brooch Иглички Broches

MZC Сосема Нов Кристално Сребро на Коњ Brooch Легура Кристал Брошеви за Женска Машки Најдобри Пријатели Жив

DEN 115.00 143.52

Симпатична Кристал Цреша Стил Brooch Иглички Трендовски Костим Додатоци Брошеви за Жените Партија Шарм Накит за Подарок Broche

Детали за производот Кристал Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал :

DEN 109.00 133.44

ТОПЛА Американски И Европски Големи Симпатична Пчела Брошеви Иглички Кристал се Облекуваат Женски Накит Брошеви Свадба Букети

Бесплатен превозот преку Eпакет и Кина се регистрирате пост,ќе биде многу побрзо.Фабриката процесот на

DEN 239.52

50pcs Обичај Иглички и Brooch Смешно Метал Значка Популарни Слатки Подароци Мозокот во Шише Тегла Мем Lapel Pin Мека Глеѓ Епоксидна

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

DEN 2352.00