• Новак
Кристал Цвет Pin брошеви C461 К2

Кристал Цвет Pin брошеви C461 К2

DEN 240.00

Достапност
Производот е достапен

ве молиме дај ми 5 ѕвезди.
ЗА ТАРИФА :
Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ).ве молиме да ни кажете вредност кои
што сакате да го напишете на сопствени грешки листа или ние само пишуваат мали amout на листата.
Сите предмети се пакуваат во картонска кутија за превозот.
Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начело
C461 к2 Цвет Форма Брошеви
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ :
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или
по купувањето.
И ние ќе го прават истото за вас исто така.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува
intheir оригинални статус.8 см)
КОД : C461 к2
ТИП : Brooch pin
МАТЕРИЈАЛ : Цинк легура, Австрија кристал
ПРЕВОЗОТ : Бесплатен превозот во Светот ( Ние ќе ви според цел количество изберете Превозници)
1-11pieces Преку Кина пост
12~59 Парчиња Преку e Packet или HK пост
60~5000 Парчиња Преку ЕМС или DHL
ПАКУВАЊЕ :
Секое парче накит спакувани во посебен транспарентен пластични кеси (OPP вреќа).
ПОВРАТНИ информации :
Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит. Ние arecommitted на вашиот 100% задоволство.
Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на негативна повратна информација и да ни даде можност да се направи сте задоволни : D : D
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот
на вашата нарачка.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
C461 К2
Бренд Име:
BINBIN ЖУ
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Цвет
Пол:
Унисекс

Комплементите на стоката

MZC Нови Кристално Сребро на Коњ Brooch Легура Кристал Брошеви за Женска Машки Најдобри Пријатели Животинско Brooch Иглички Broches

MZC Сосема Нов Кристално Сребро на Коњ Brooch Легура Кристал Брошеви за Женска Машки Најдобри Пријатели Жив

DEN 115.00 143.52