• Новак
Австрискиот Кристал Единствен Цвет Pendant Капка Кристал Уметност Стил Пурпурна Жена Brooch Pin Подарок 6146

Австрискиот Кристал Единствен Цвет Pendant Капка Кристал Уметност Стил Пурпурна Жена Brooch Pin Подарок 6146

DEN 374.40
DEN 318.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме да ни ме во рок од 7 дена од денот на приемот на предметот за замена или рефундирање треба да има било каков дефект најде со вашата нарачка.(На големо не вклучуваат подарок кутија)
Прифаќаме само ЗАЧУВАМ. Ние ќе им даде попуст доколку се купи mulitcolor,ве молиме onctact мене пред да ја платите вашата цел, Сите нарачки ќе бидат испратени од страна на најголемиот Дел Воздух Mail за Хонгконг Пост рок од 3 часа по расчисти исплата.
Објектот Brooch Материјали Легури,Кристали Метал Glod Позлатен Виолетова Боја ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Fed Ex 5 до 7 Да имаме голем попуст,доколку сакате да брод од страна на Fed Ex,ве Молиме контактирајте ме.(Стандардно на САД). Сите на нашите предмети се внимателно прегледани пред пратката. Ако сте незадоволни со моето услуга, ве молиме e-mail на нас за discussio. Забелешка : за време на Испорака ќе трае подолго време(зависи од локацијата) на други земји(како што се пратката да Италија ќе трае 30 до 45 дена ). Ве молиме контактирајте ме ако вашиот не прими во 30 дена(Италија е 45 дена),јас ќе ви одговори во рок од 8 часа. Услугата За E-Mail : Mail Услугата Време На Испорака
(Работен ден) Следење на Број на Кодови се Регистрирате Воздух Mail за Хонгконг Пост 15-30(варира во зависност од локацијата и земја.5cm Состојба Сосема Нова Белешка . Враќање Точка мора да биде преполна со заштитен плик, треба да не покажува никакви знаци на злоупотреба или намерна штета и Купувачот ќе мора да голи сите враќање поштарина.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
8806146
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
Невестата Се Зборува

Комплементите на стоката

Симпатична Кристал Цреша Стил Brooch Иглички Трендовски Костим Додатоци Брошеви за Жените Партија Шарм Накит за Подарок Broche

Детали за производот Кристал Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал :

DEN 109.00 133.44

Collare Мачка Со Круна Кралица Брошеви За Жените Злато/Црна Боја На Животните Накит Кристал Мајка И Ќерка Мачки Иглички Брошеви

Вашата поддршка ќе биде навистина ценети Ви благодариме!Почитувани купувачи, ако најдете било какви пр

DEN 288.00 410.40

ТОПЛА Американски И Европски Големи Симпатична Пчела Брошеви Иглички Кристал се Облекуваат Женски Накит Брошеви Свадба Букети

Бесплатен превозот преку Eпакет и Кина се регистрирате пост,ќе биде многу побрзо.Фабриката процесот на

DEN 239.52

50pcs Обичај Иглички и Brooch Смешно Метал Значка Популарни Слатки Подароци Мозокот во Шише Тегла Мем Lapel Pin Мека Глеѓ Епоксидна

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

DEN 2352.00