• Новак
Кристал Самовила Ангел Pin брошеви Мода Глеѓ brooch C124 П

Кристал Самовила Ангел Pin брошеви Мода Глеѓ brooch C124 П

DEN 273.12

Достапност
Производот е достапен


На грбот на фотографијата :
.
Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на негативна повратна информација и да ни даде можност да се направи сте задоволни : D : D
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот
на вашата нарачка.
ШОПИНГ ПРОЦЕС :
изберете производ >> додади во кошничка >> кликни за да се купи >> потврди плаќање
ГОЛЕМИНА : 1.
И ние ќе го прават истото за вас исто така.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува
intheir оригинални статус.
Сите предмети се пакуваат во картонска кутија за превозот.
Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начело
C124 П Ангел Форма Брошеви
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ :
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или
по купувањето.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит.ве молиме да ни кажете вредност кои
што сакате да го напишете на сопствени грешки листа или ние само пишуваат мали amout на листата.
ЗА ТАРИФА :
Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ).17 инчи(4 x 5. Ние arecommitted на вашиот 100% задоволство.5 cm)
КОД : C124 П
ТИП : Brooch pin
МАТЕРИЈАЛ : Цинк легура, Австрија кристал,Емајл
ПРЕВОЗОТ : Бесплатен превозот во Светот ( Ние ќе ви според цел количество изберете Превозници)
1-11pieces Преку Кина пост
12~59 Парчиња Преку e Packet или HK пост
60~5000 Парчиња Преку ЕМС или DHL
ПАКУВАЊЕ :
Секое парче накит спакувани во посебен транспарентен пластични кеси (OPP вреќа).

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BINBIN ЖУ
Број На Модел На:
C124 П
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
самовила
Пол:
Унисекс

Комплементите на стоката

MZC Нови Кристално Сребро на Коњ Brooch Легура Кристал Брошеви за Женска Машки Најдобри Пријатели Животинско Brooch Иглички Broches

MZC Сосема Нов Кристално Сребро на Коњ Brooch Легура Кристал Брошеви за Женска Машки Најдобри Пријатели Жив�

DEN 115.00 143.52

50pcs Обичај Иглички и Brooch Смешно Метал Значка Популарни Слатки Подароци Мозокот во Шише Тегла Мем Lapel Pin Мека Глеѓ Епоксидна

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

DEN 2352.00