• Новак
100PCS Сребро Алуминиум Кристал Кристал Цвет Pin Brooch за партија Свадба Булчински Бутик Brooch Декорација Божиќ подарок

100PCS Сребро Алуминиум Кристал Кристал Цвет Pin Brooch за партија Свадба Булчински Бутик Brooch Декорација Божиќ подарок

DEN 3600.00
DEN 3240.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ
Позлата : Сребро Позлатен
Brooch Големина : 35mm*40mm со дијаметар од прибл.
Камен : Сите камен е ОДЛИЧНА Кристал Кристално
КОЛИЧИНА : 100pcs

Декларирани спецификации

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
JUSTWELL

Комплементите на стоката

ТОПЛА Американски И Европски Големи Симпатична Пчела Брошеви Иглички Кристал се Облекуваат Женски Накит Брошеви Свадба Букети

Бесплатен превозот преку Eпакет и Кина се регистрирате пост,ќе биде многу побрзо.Фабриката процесот на

DEN 239.52

50pcs Обичај Иглички и Brooch Смешно Метал Значка Популарни Слатки Подароци Мозокот во Шише Тегла Мем Lapel Pin Мека Глеѓ Епоксидна

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

DEN 2352.00