• Новак
Multicolor Цвет Роза Брошеви Иглички Teardrop Кристал Кристали Weddng Цвет Букет Мода Гроздобер Накит 6625

Multicolor Цвет Роза Брошеви Иглички Teardrop Кристал Кристали Weddng Цвет Букет Мода Гроздобер Накит 6625

DEN 403.20
DEN 343.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Опис : Ова е exellent Brooch , Тоа го направија со многу висок квалитет на кристали во метал амбиент,Многу погодна за Жени носат да учествуваат во свадбена церемонија или дневни партија.Нашите производи се користи electroplating Еколошки Материјали, Погоден за осетлива кожа на луѓето и тие ќе не исчезнат лесно. Материјали : Легури,Кристали Метал : Злато Позлатен Боја : Multicolor Мерки : L : 7.5 cm x W : 5.5 cm Тежина : 30g (0.07 LB) Забелешка : прекрасен подарок кутија опфатени, подготвени за Подарок , Но трговија на големо без кутија

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
8806625
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
Невестата Се Зборува
Метали Тип:
Злато Позлатен

Комплементите на стоката

50pcs Обичај Иглички и Brooch Смешно Метал Значка Популарни Слатки Подароци Мозокот во Шише Тегла Мем Lapel Pin Мека Глеѓ Епоксидна

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

DEN 2352.00

ТОПЛА Американски И Европски Големи Симпатична Пчела Брошеви Иглички Кристал се Облекуваат Женски Накит Брошеви Свадба Букети

Бесплатен превозот преку Eпакет и Кина се регистрирате пост,ќе биде многу побрзо.Фабриката процесот на

DEN 239.52

MZC Нови Кристално Сребро на Коњ Brooch Легура Кристал Брошеви за Женска Машки Најдобри Пријатели Животинско Brooch Иглички Broches

MZC Сосема Нов Кристално Сребро на Коњ Brooch Легура Кристал Брошеви за Женска Машки Најдобри Пријатели Жив

DEN 115.00 143.52

Симпатична Кристал Цреша Стил Brooch Иглички Трендовски Костим Додатоци Брошеви за Жените Партија Шарм Накит за Подарок Broche

Детали за производот Кристал Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал :

DEN 109.00 133.44