• Новак
Шик Rhinestones Зголеми Цвет Brooch Иглички Облека, Додатоци Свадба Свадба Накит Кристал Брошеви за Жените Подарок XZ124

Шик Rhinestones Зголеми Цвет Brooch Иглички Облека, Додатоци Свадба Свадба Накит Кристал Брошеви за Жените Подарок XZ124

DEN 167.04
DEN 120.00 -28 %

Достапност
Производот е достапен

Детали за производот Кристал Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Brooch големина : 6.9 * 3cm

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZHONGTAO
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Цвет
Број На Модел На:
XZ124
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Количина:
1pcs
Материјал:
Цинк Легура со Кристал
Боја:
како Слика
Големина:
6.9 * 3cm
користат за:
Џемпер Костим Шамија Банкет Партија Свадба Итн
Потекло:
Кина

Комплементите на стоката

Collare Мачка Со Круна Кралица Брошеви За Жените Злато/Црна Боја На Животните Накит Кристал Мајка И Ќерка Мачки Иглички Брошеви

Вашата поддршка ќе биде навистина ценети Ви благодариме!Почитувани купувачи, ако најдете било какви пр�

DEN 288.00 410.40

MZC Нови Кристално Сребро на Коњ Brooch Легура Кристал Брошеви за Женска Машки Најдобри Пријатели Животинско Brooch Иглички Broches

MZC Сосема Нов Кристално Сребро на Коњ Brooch Легура Кристал Брошеви за Женска Машки Најдобри Пријатели Жив�

DEN 115.00 143.52