• Новак
Исклучителна рачно изработени 10Pcs/Многу Сатен Крпа Вметната Цвет Ткаенина Брошеви и на Мажите И на Жените им Одговара на Подароци Lapel Pin Брошеви

Исклучителна рачно изработени 10Pcs/Многу Сатен Крпа Вметната Цвет Ткаенина Брошеви и на Мажите И на Жените им Одговара на Подароци

DEN 576.00
DEN 403.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Исклучителна рачно изработени 10 Pcs/Многу Сатен Крпа Вметната Цвет Ткаенина Брошеви и на Мажите И на Жените им Одговара на Подароци Lapel Pin Брошеви
Боја Referance : Од Q1-Q14. ве молиме оставете порака за она што боите дали треба во ред,на пример,Q1,Q3,Q14. Ви благодариме.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
MEI078
Материјал:
Ткаенини
Бренд Име:
Jelmoons
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Пол:
Унисекс

Комплементите на стоката

ТОПЛА Американски И Европски Големи Симпатична Пчела Брошеви Иглички Кристал се Облекуваат Женски Накит Брошеви Свадба Букети

Бесплатен превозот преку Eпакет и Кина се регистрирате пост,ќе биде многу побрзо.Фабриката процесот на �

DEN 239.52

50pcs Обичај Иглички и Brooch Смешно Метал Значка Популарни Слатки Подароци Мозокот во Шише Тегла Мем Lapel Pin Мека Глеѓ Епоксидна

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

DEN 2352.00