• Новак
Рачно Изработени Lapel Стап Brooch Pin Јака Иглички Зголеми Цвет Одговара На Tuxedo Corsage Свадба Boutonniere Партија Жени Мажи Подароци Кутија За Пакување

Рачно Изработени Lapel Стап Brooch Pin Јака Иглички Зголеми Цвет Одговара На Tuxedo Corsage Свадба Boutonniere Партија Жени Мажи

DEN 143.52

Достапност
Производот е достапен

Рачно Изработени Lapel Стап Brooch Pin Јака Иглички Зголеми Цвет Одговара На Tuxedo Corsage Свадба Boutonniere Партија Жени Мажи Подароци Кутија За Пакување

Декларирани спецификации

Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Ткаенини
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Цвет
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
brooch-2
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како Слика
Големина:
околу 3,5*9cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик+ткаенина
Pccasion:
партија,casua
Трговија на големо:
Добредојде
Пакување:
Opp завиткани
Процесот:
сопствени направени
Состојба:
100% нови
Функција:
Стилски едноставност
Стил:
Западен стил

Комплементите на стоката

MZC Нови Кристално Сребро на Коњ Brooch Легура Кристал Брошеви за Женска Машки Најдобри Пријатели Животинско Brooch Иглички Broches

MZC Сосема Нов Кристално Сребро на Коњ Brooch Легура Кристал Брошеви за Женска Машки Најдобри Пријатели Жив

DEN 115.00 143.52