• Новак
ЖЕНИТЕ ЈАСНО РАКА BACKLESS ДЛАБОКО НУРНУВА КАМШИК BACKLESS им ПОМОГНАМ на поместена Градник ТЕЛО SHAPER ОДГОВАРААТ Конвертибилна Лесна Ниска Назад

ЖЕНИТЕ ЈАСНО РАКА BACKLESS ДЛАБОКО НУРНУВА КАМШИК BACKLESS им ПОМОГНАМ на поместена Градник ТЕЛО SHAPER ОДГОВАРААТ Конвертибилна

DEN 475.20

Достапност
Производот е достапен

ФАБРИКАТА WHOLESAL Големина на табела Корисник повратните информации

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Број На Модел На:
807
Дебелина:
Стандард
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон,Spandex
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
DOBERYLER
Shapewear:
Bodysuits
Контрола Ниво:
Медиум

Комплементите на стоката

2018 Нова Секси Долг Ракав Нето-Предиво Од Перспектива На Жените Bodysuits Имитација На Кожа Клуб Танцување Пред Патент Женски

Точка БР : 700994700999Пол : ЖенскиМатеријал : SpandexБоја : ЦрнаГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАМерење Во CM Големина Биста Поло

DEN 308.00 473.76