• Новак
Памук Новородено Бебе Бебе Девојки и Момчиња Кратко Sleeve Писмо Деца Bodysuit Jumpsuit Playsuit Облека Sunsuit Летна Облека 0-24M

Памук Новородено Бебе Бебе Девојки и Момчиња Кратко Sleeve Писмо Деца Bodysuit Jumpsuit Playsuit Облека Sunsuit Летна Облека

DEN 165.60
DEN 146.00 -12 %

Достапност
Производот е достапен


1 инч = 2. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Опис
Најновите Модата Бебе Момчиња Девојчиња Romper Bodysuit !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : 100% Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.

Декларирани спецификации

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Момчињата Кратко Sleeve Писмо Деца Bodysuit
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето

Комплементите на стоката

2 ПАРЧИЊА 2 бои Едно Парче Сирена Бански Со Симпатична Headband Деца Бебе Девојка Риба Sequins Бикини Костим за капење во Костим

Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА Б

DEN 113.00 173.28

злато tassel камења секси женски костим кристали пејачка, танчерка ноќен клуб бар шоу ДИЏЕЈ перформанс ѕвезда Леотар партија

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Големини : Bodysuit самоКажи ми вашиот биста поло

DEN 2962.00 4057.92