• Новак
Новороденче Облека Поставува Нова Мода Бебе Девојка Облека Памук Малиот Крштевање Облека Девојка Усна Печати Шема Jumpsuits Се Искачи Облека

Новороденче Облека Поставува Нова Мода Бебе Девојка Облека Памук Малиот Крштевање Облека Девојка Усна Печати Шема Jumpsuits Се

DEN 249.60
DEN 180.00 -28 %

Достапност
Производот е достапен


3 : Стандардна Услуга за тоа се обично од 5 до 14 дена за Америка, Други земји брзина не е сигурна (1 до 4 недели на повеќе или помалку од вообичаеното време).
7 : Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави Позитивен Фидбек (5 ѕвезди) за нас.
4 : DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ / ARAMEX / потрае околу 3-7 работни дена обично.
2 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,pls се чека за afew минути и обидете се повторно, плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме да ни остават порака ако сакате да го промените превозот адреса. Ект Забелешка Ќе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот цена, pls.
2 : Ако имате било какви проблеми со точка(цел) квалитет, не добиваат објект по нарачка.
Му дадете на вашето бебе среќно детство!!! Изберете нашата продавница!
Ако треба да се купат повеќе производи, ве молиме контактирајте со нас, јас ќе ви даде најдобра цена!
Ако ви се допаѓа мојата продавница, кажете на вашите пријатели во разговор на сакате сакате!
Ако имате добри Предлози за нас, ве молиме контактирајте ме, ние ќе направиме подобро!
Ве молиме според бебето висина и тежина и хоби,
Одберете Baobao соодветна големина и омилена боја!
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
Плаќање
1 : да ја прифатиме alipay ,запад унија ,T/T,сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.контактирајте со нас за photoes
66
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА
6666 Големина Должина Биста*2 Панталони Половината*2 Референца 70 Годишна Возраст 26.

Декларирани спецификации

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
боја:
слика во боја
Големина:
70-80-90-100
погодни за возраста:
0 до 24 M
Име на производ:
бебе девојка облека
погодни за сезоната:
Пролет
Се поставува:
Со долги Ракави, T-shirt + Нога Маска + Headwear
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Комплементите на стоката

2018 Нова Секси Долг Ракав Нето-Предиво Од Перспектива На Жените Bodysuits Имитација На Кожа Клуб Танцување Пред Патент Женски

Точка БР : 700994700999Пол : ЖенскиМатеријал : SpandexБоја : ЦрнаГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАМерење Во CM Големина Биста Поло

DEN 308.00 473.76

злато tassel камења секси женски костим кристали пејачка, танчерка ноќен клуб бар шоу ДИЏЕЈ перформанс ѕвезда Леотар партија

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Големини : Bodysuit самоКажи ми вашиот биста поло

DEN 2962.00 4057.92

Светла Кристал Секси женска Облека Женски Пејач Перформанси Партија Носат Танцова Сцена Костим Bodysuit Матурска Покаже Леотар

Вистински слики!!нашите клиенти се покаже!Многу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска

DEN 8112.00