• Новак
Жените Латекс Патент Кука Underbust Стомак Контрола Bodyshaper Им Помогнам На Долна Облека Shaperwear Bodysuit Шпагети Ремени W880824

Жените Латекс Патент Кука Underbust Стомак Контрола Bodyshaper Им Помогнам На Долна Облека Shaperwear Bodysuit Шпагети Ремени

DEN 1319.04
DEN 924.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Бренд Име:
Аморе Рајот
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Полиестер Мешавини,Spandex
Број На Модел На:
W880824
Shapewear:
Bodysuits
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Контрола Ниво:
Медиум
Големина:
XS S M L XL XXL 3XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
W880824
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Функција:
Слабеење Shapers
Примена:
Секојдневни Долна Облека
Затворање:
Пред Патент Кука Crotch
дизајн:
Прилагодливи Шпагети Ремени Bodysuit Shaper
забелешка:
КУПИ ПОВЕЌЕ ДОБИЕТЕ ПОВЕЌЕ ПОПУСТ
боја:
Црна, Бела

Комплементите на стоката

2018 Сосема Нов Дете Доенче Дете Дете Бебе Девојка Tankini Бикини костими за капење Костим за капење Туту Костим за Капење Шарени

ОписДОБРЕДОЈДОВТЕ на Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели Моден диза

DEN 171.00 181.92