• Новак
SIBYBO Ruffers Секси Bodysuit Жените 2017 Лето Мрежа Комбинација Шупливи Надвор Rompers Женска Jumpsuit Плажа Bodycon Playsuit Комбинезони

SIBYBO Ruffers Секси Bodysuit Жените 2017 Лето Мрежа Комбинација Шупливи Надвор Rompers Женска Jumpsuit Плажа Bodycon Playsuit

DEN 1279.20

Достапност
Производот е достапен


Каде може да пратите мојот пакет ?
Можете да ги пратите вашите пакет на www.5 38 76 30 99 39 Плочка мерење : можеби имаат 1-3cm отстапување
Напомена :
1.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе ги прогласи ниска вредност за да се избегне царина.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 4-7 работни дена да пристигнат. Па вашите пари нема да влезе во нашата сметка. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
Име : SIBYBO Ruffers Секси Bodysuit Жените 2017 Лето Мрежа Комбинација Шупливи Надвор Rompers Женска Jumpsuit Плажа Bodycon Playsuit Комбинезони
Бои : Црна, бела и црвена
Материјал : Полиестер ,Spandex,
Место на Потекло : Кина
Големина Биста Половината Колковите Ознака НАС Евра CM Инчен CM Инчен CM Инчен S 4-6 32-34 81 32 61 24 84 33 86 34 66 26 89 35 М 6-8 34-36 86 34 66 26 89 35 91.5 36 71 28 94 37 96.5 36 71 28 94 37 L 8-10 36-38 91.net/en , користење на следење на број ние обезбеди.
Па тоа ќе биде подобро да ни остави порака за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат .
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас за да ви помогне да се прошири. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Но друга земја има различни даночната политика, корисниците можеби ќе треба да се плати данок.

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Бренд Име:
ARTICAT
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Секси & Клуб
Број На Модел На:
bodysuits жени
Декорација:
Копче
Тип:
Bodysuits
Големина:
S/ M/ L
combinaison femme:
bodysuit жени
Сезоната:
жените rompers
телото feminino:
rompers женска jumpsuit
фитнес jumpsuit:
Американската Европската Облека
боја:
црвена, црна , бела
Ноќен Клуб Едноставна Чипка Jumpsuit :
Поставен Привлечни
Секси Костим Партија:
Целокупната за дама

Комплементите на стоката