• Новак
Жените Стомак Контрола Underbust Слабеење долна облека Shapewear Тело Shaper Контрола Половината Cincher Фирма Bodysuits 2017 Нова Мода

Жените Стомак Контрола Underbust Слабеење долна облека Shapewear Тело Shaper Контрола Половината Cincher Фирма Bodysuits 2017

DEN 273.12
DEN 273.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Памук
Дебелина:
Стандард
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Bodysuits
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
A311Y
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
ECMLN

Комплементите на стоката

злато tassel камења секси женски костим кристали пејачка, танчерка ноќен клуб бар шоу ДИЏЕЈ перформанс ѕвезда Леотар партија

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Големини : Bodysuit самоКажи ми вашиот биста поло

DEN 2962.00 4057.92