• Новак
Bothwinnwer Црна Еластичен Ракави Секси Чипка Bodysuit 2017 Нови Лето Мрежа Bodysuit За Жените Rompers Завој Плажа Носат

Bothwinnwer Црна Еластичен Ракави Секси Чипка Bodysuit 2017 Нови Лето Мрежа Bodysuit За Жените Rompers Завој Плажа Носат

DEN 959.52
DEN 595.00 -38 %

Достапност
Производот е достапен


Лето Жените Bodysuits Долг Ракав Црна Чипка Завој Romper Мини Секси Rompers Женска Jumpsuit Playsuit Bodycon Jumpsuits
1. 100% Сосема Нов
2. Материјал : ланче +Полиестер
3. Бои за избор : Црна playsuit /Црвена jumpsuit /црна romper /жолта rompers
4. Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
5. Големина : S/M/L жени romper
6. Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
ВНИМАНИЕ : бидејќи на светлината,вистинската боја можеби малку поинаква со модел
Како ова,можете да ги споделувате ставка на вашиот FACEBOOK,VK.. и ги стави во вашата шопинг кошничка
Прв пат се добие информации на нова попуст и најновите стил на облека
1* Жените Bodysuit
(Забелешка : Овој објект без мало пакет.)

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Декорација:
Шупливи Надвор
Бренд Име:
BOTHWINNER
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Секси & Клуб
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип:
Bodysuits
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
330968
Стил:
Моден
Црна Еластичен Без Ракави :
Секси Чипка Bodysuit
Ланче:
mesh bodysuit
Лето Мрежа Bodysuit :
За Жените Rompers
завој:
плажа носат

Комплементите на стоката