• Новак
PRAYGER Секси Жени Длабоко V градник Bodysuits Лесна Backless Камшик Shapewear Партија Фустан на Едно парче тело Uunderwear

PRAYGER Секси Жени Длабоко V градник Bodysuits Лесна Backless Камшик Shapewear Партија Фустан на Едно парче тело Uunderwear

DEN 917.76
DEN 734.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


големина одговара за градник големина 32 (S) 32 A 32 B 32 C 34 A 34 (M) 34 C 34 D 36 A 36 B 36 (L) 36 C 36 D 38 B 38 (XL) 38 C 38 D 40 B 40 C

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
prayger
Материјал:
Полиестер Мешавини,Најлон,Spandex
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Bodysuits
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
3026952
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените

Комплементите на стоката

Пролет Бебе Зајакот Rompers Младата Комбинезони, Плетени Bunny Бебе Jumpsuit Лето Деца Бебе Девојки и Момчиња Облека бебе облека

Пролет Бебе Зајакот Rompers Младата Комбинезони, Плетени Bunny Бебе Jumpsuit Лето Деца Бебе Девојки и Момчиња Обл

DEN 636.00 1246.08

Светла Кристал Секси женска Облека Женски Пејач Перформанси Партија Носат Танцова Сцена Костим Bodysuit Матурска Покаже Леотар

Вистински слики!!нашите клиенти се покаже!Многу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска

DEN 8112.00