• Новак
Новороденче Девојки Tulle Везови Чипка Rompers Фотографија Реквизити Jumpsuits New-P101

Новороденче Девојки Tulle Везови Чипка Rompers Фотографија Реквизити Jumpsuits New-P101

DEN 153.60
DEN 146.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : симпатична и убава tulle везови чипка дизајн, многу впечатливи и уникатни. Добар материјал и најдобар дизајн им даде на вашиот прекрасна бебе слободни и неповрзан чувство. Специјален додаток за вашето дете совршен за фото пука или за некои посебни прилики. Romper само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Точка Име : Бебе Romper Материјал : Чипка мрежа Возраст Опсег : 0-3 години бебе Боја : Сива,Розова,Виолетова Светлина Должина : Стан.38cm/14.96" Ширина : Стан.22cm/8.66" Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Бебе Romper (без мало пакет)

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
2S50311-ЛП
Материјал:
Микрофибер

Комплементите на стоката

Светла Кристал Секси женска Облека Женски Пејач Перформанси Партија Носат Танцова Сцена Костим Bodysuit Матурска Покаже Леотар

Вистински слики!!нашите клиенти се покаже!Многу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска

DEN 8112.00

Пролет Бебе Зајакот Rompers Младата Комбинезони, Плетени Bunny Бебе Jumpsuit Лето Деца Бебе Девојки и Момчиња Облека бебе облека

Пролет Бебе Зајакот Rompers Младата Комбинезони, Плетени Bunny Бебе Jumpsuit Лето Деца Бебе Девојки и Момчиња Обл

DEN 636.00 1246.08