• Новак
Liva Девојка Есенски Црни Секси Rompers Jumpsuit 2018 Мрежа Bodysuit Жените О-Вратот Долг Ракав Тело Jumpsuit Дами Combinaison Femme

Liva Девојка Есенски Црни Секси Rompers Jumpsuit 2018 Мрежа Bodysuit Жените О-Вратот Долг Ракав Тело Jumpsuit Дами Combinaison

DEN 747.84
DEN 382.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен

Постојат 3 вида на еластичност : Висока Еластичност (двострани протегала), Среден Еластичност (еднострани поместуваат) и Nonelastic (не може да се протегала ). Ние ќе ви даде 100% задоволни решение за вас.
НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Маестро Дебитна Картичка, Web Money, Boleto, Western Union, Банкарски трансфер, Przelewy24, Yandex. Ако можете, исто така, имаат проблем за плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме!
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Квалитетот на нашата култура! Ние ќе ви даде најдобри производи и услуги!
1.Ако сте Задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5-ѕвезда повратни информации како што се следат.Пари, TEF, Mercado Pago.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот. Благодарение толку многу!
.Таму можеби 1 -2 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Црна Мрежа Unlined се Потсмеваат на Вратот Bodysuit без градник кој карактеристики потсмеваат вратот, чиста мрежа bodice и долги ракави, snap-копчето gusset затворање и можете да го носат овој romper со убави здолниште, при што загинаа потпетици и спојки за модна изјава оваа сезона. Можете да кликнете на неа за да научите повеќе за тоа како да се користат овие методи да се направи исплата. Производ Вовед
Се осмелуваат да се биде гол во супер жешка силуета.
Есенски Црни Секси Rompers Jumpsuit 2017 Мрежа Bodysuit Жените О-Вратот Долг Ракав Тело Jumpsuit Дами Combinaison Femme
Големина на Табелата (CM)
Големина/
Опција
Биста
Половината
Должина
Опуштите
Протегала
Опуштите
Протегала
Опуштите
М
86
96
68
78
71
L
92
102
76
86
73
XL
102
112
86
96
74
Еластичноста
Висока Еластичност
Answer : ___________________________ Note :
1.

Декларирани спецификации

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TQLC3278-2
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Тип:
Bodysuits
боја:
Голи
Големина:
M, L, XL
Стил:
Висок Деколте
Тип На Објект:
Секси Jumpsuits
категорија:
Jumpsuits & Rompers
Должина:
Shorts
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Комплементите на стоката

Пролет Бебе Зајакот Rompers Младата Комбинезони, Плетени Bunny Бебе Jumpsuit Лето Деца Бебе Девојки и Момчиња Облека бебе облека

Пролет Бебе Зајакот Rompers Младата Комбинезони, Плетени Bunny Бебе Jumpsuit Лето Деца Бебе Девојки и Момчиња Обл

DEN 636.00 1246.08