• Новак
Моден Жените Bling Кристал Облека Tassel Леотар Секси Партија Sequins Bodysuit Градник Костими Фаза Покаже ноќен клуб Bodysuits

Моден Жените Bling Кристал Облека Tassel Леотар Секси Партија Sequins Bodysuit Градник Костими Фаза Покаже ноќен клуб Bodysuits

DEN 5040.00

Достапност
Производот е достапен

вистински слики
Pls напишете одредување на вашата висина и тежина, ние ќе брод најдобри големина, така што може да се вклопат ви е добро. Сите големина детали се 1-3cm толеранција . Тоа ќе ви донесе полна со шарм и секси!! На персоналните дизајн ќе се покаже вашата убава и секси тело! Да, вие сте ангел за нас! Ајде и купам!! Ве молиме да понудат на своите димензии : висина, тежина, градите, половината и колковите! Ние ќе ви испратиме точна големина за да се вклопуваат.Нов моден стил на Изведба, DJ, DS, пејачка, танчерка покаже носии - Вашиот настапи essentials!! Сите наши носии се дојде од нашите искусни дизајнери нивниот дизајн три-димензионални, вклучувајќи ги и модерни елементи за извршувањето. Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме изберете поголеми отколку што обично големина. EMS 7-10 дена DHL 5-8 дена Ние брод надвор Бесплатен превозот обично 7 работни дена да : велика Британија, Германија, Франција, Ирска, Австрија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Холандија, Луксембург, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Шпанија, Грција, Италија обично 10 работни дена да се : сад, Канада, Австралија, Јапонија, Нов Зеланд обично 15 работни дена да : Русија, Белорусија, Украина, чешка Република, Латвија, Литванија, Полска, Лихтенштајн, Романија, Малта, Естонија, Албанија, Словачка, Словенија, Турција, Унгарија, Андора, Бугарија, Босна и Херцеговина, Faroe Острови, Ватикан, Гренланд, Косово, Хрватска За боја на Сите наши производи се вистинска снимање, но се уште постои хроматска аберација е неизбежна. За превозот, Ако сакате да го добијат за кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци.

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Тип:
Bodysuits
Декорација:
Tassel
Број На Модел На:
# bodysuit
Материјал:
Полиестер,Rayon
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
ZIPPIDY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Слаби
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
секси мода
користат за:
дс, dj, концерти, перформанси, шоу, пејач, танц

Комплементите на стоката