• Новак
Симпатична Petti Бебе Девојка Чипка Romper со Ремени Солидна Боја Jumpsuit Младата Деца Облека,Кавга Чипка Romper

Симпатична Petti Бебе Девојка Чипка Romper со Ремени Солидна Боја Jumpsuit Младата Деца Облека,Кавга Чипка Romper

DEN 272.16
DEN 237.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен

Предмет Тип : Rompers Шаблон Тип : Цврсти Ракав Должина(cm) : без Ракави Затворање Тип : Појас Пол : Бебе Девојки Материјал Состав : Полиестер,Чипка Материјал : Полиестер ГолеминаБлузи должина Биста*2 Возраст Препорачува 60 35cm/13.77" 24cm/9.44" 0-6 M 70 37cm/14.56" 25cm/9.46" 6-12 M 80 39cm/15.35" 26cm/10.23" 12-18 МИЛИОНИ 90 41cm/16.14 и делови" 27cm/10.62" 18-24 M Белешки : 1inch=2.54 см 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Декларирани спецификации

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
WEIXINBUY
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
бебе romper
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук,Полиестер

Комплементите на стоката