• Новак
y445 Зајакот серија Бебе облека ново бебе облека пролет и лето бебе кратки ракави фармерки чист памук 3 еез подарок пакување

y445 Зајакот серија Бебе облека ново бебе облека пролет и лето бебе кратки ракави фармерки чист памук 3 еез подарок пакување

DEN 767.52

Достапност
Производот е достапен


Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата.
Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот!
трговија на големо :
Сите објекти во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.3m препорака 0-3 месеци 50-55cm 6m препорака 0-6 месеци 50-60cm 9m препорака 6-9 месеци 60-70cm 12m препорака 9-12 месеци 70-80см 18 милиони препорака 12-18 месеци 80-85cm 24m препорачуваме 18-24 месеци 85-95cm
Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере.

Декларирани спецификации

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
y445
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Комплементите на стоката

Новороденче Облека Поставува Нова Мода Бебе Девојка Облека Памук Малиот Крштевање Облека Девојка Усна Печати Шема Jumpsuits Се

3 : Стандардна Услуга за тоа се обично од 5 до 14 дена за Америка, Други земји брзина не е сигурна (1 до 4 неде

DEN 180.00 249.60

Пролет Бебе Зајакот Rompers Младата Комбинезони, Плетени Bunny Бебе Jumpsuit Лето Деца Бебе Девојки и Момчиња Облека бебе облека

Пролет Бебе Зајакот Rompers Младата Комбинезони, Плетени Bunny Бебе Jumpsuit Лето Деца Бебе Девојки и Момчиња Обл

DEN 636.00 1246.08

Светла Кристал Секси женска Облека Женски Пејач Перформанси Партија Носат Танцова Сцена Костим Bodysuit Матурска Покаже Леотар

Вистински слики!!нашите клиенти се покаже!Многу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска

DEN 8112.00