• Новак
2018 Сосема Нов Дете Доенче Дете Дете Бебе Девојка Tankini Бикини костими за капење Костим за капење Туту Костим за Капење Шарени Ѕвезда Beachwear 1-6T

2018 Сосема Нов Дете Доенче Дете Дете Бебе Девојка Tankini Бикини костими за капење Костим за капење Туту Костим за Капење Шарени

DEN 181.92
DEN 171.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен

Опис
ДОБРЕДОЈДОВТЕ на Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. - Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! - Материјал : Полиестер - Боја : Како што е прикажано на слики - Листата ги Вклучува : Едно Парче Swimwuit - Димензии : 90/100/110/120/130 Cm
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние препорачуваме избор на поголеми димензии, благодарение. Големина Препорачува Возраст Мерење (Cm) Костим За Капење Должина Биста *2 90 1-2 Години 37 23 100 2-3 Години 39 24 110 3-4 Години 41 25 120 4-5 Години 43 26 130 5-6 Години 45 27 Големина Препорачува Возраст Мерење (Инчи) Костим За Капење Должина Биста *2 90 1-2 Години 14.57 9.06 100 2-3 Години 15.35 9.45 110 3-4 Години 16.14 И Делови 9.84 120 4-5 Години 16.93 10.24 130 5-6 Години 17.72 10.63
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Го Добив :
1 x Девојка Костим за капење
Преглед :

Декларирани спецификации

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T, 5T
Бренд Име:
CANIS
Број На Модел На:
девојка костим за капење
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Активни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето

Комплементите на стоката

Пролет Бебе Зајакот Rompers Младата Комбинезони, Плетени Bunny Бебе Jumpsuit Лето Деца Бебе Девојки и Момчиња Облека бебе облека

Пролет Бебе Зајакот Rompers Младата Комбинезони, Плетени Bunny Бебе Jumpsuit Лето Деца Бебе Девојки и Момчиња Обл

DEN 636.00 1246.08

Светла Кристал Секси женска Облека Женски Пејач Перформанси Партија Носат Танцова Сцена Костим Bodysuit Матурска Покаже Леотар

Вистински слики!!нашите клиенти се покаже!Многу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска

DEN 8112.00

Новороденче Облека Поставува Нова Мода Бебе Девојка Облека Памук Малиот Крштевање Облека Девојка Усна Печати Шема Jumpsuits Се

3 : Стандардна Услуга за тоа се обично од 5 до 14 дена за Америка, Други земји брзина не е сигурна (1 до 4 неде

DEN 180.00 249.60