• Новак
Ruoru Нови Дами Канцеларија Кошули Долг Ракав женското Тело Кошула ОЛ Бела Кошула Мода Работа Носат Bodysuit корејски Мода Blusas

Ruoru Нови Дами Канцеларија Кошули Долг Ракав женското Тело Кошула ОЛ Бела Кошула Мода Работа Носат Bodysuit корејски Мода Blusas

DEN 1172.16
DEN 715.00 -39 %

Достапност
Производот е достапен


Бренд : Ruoru
Боја : бела
Големина : Кина големината на S/M/L/XL/XXL
Материјал : 65% памук , 35 % polyster , 5% Spandex
Ознака големина Биста Половината Рамо Должина на Ракав cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 80см 31.4" 66cm 25.9" 36cm 14.1" 59cm 23.2" 61cm 24.0" М 84cm 33.0" 70cm 27.5" 37cm 14.5" 60cm 23.6" 62cm 24.4" L 88cm 34.6" 74cm 29 .1" 38cm 14.9" 61cm 24.0" 63cm 24.8" XL 92cm 36.2" 78cm 30.7" 39cm 15.3" 62cm 24.4" 64cm 25.1" XXL 96cm 37.8" 82cm 32.2" 40cm 15.7" 63cm 24.8" 65cm 25.6"
Облека Должина не вклучуваат гаќи должина , на panty е еластичен
Ве молиме имајте во предвид мерка грешка во рок од 1 до 3cm е нормално
Ова е Кина големина. ве молиме мерка на телото според големината на табелата , оваа облека е многу слабеење

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Декорација:
Копче
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
РК-173
Стил:
Канцеларијата Дама
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
RUORU
Облека Должина:
Редовни

Комплементите на стоката

Принцезата слатка лолита блуза BoBON21 Ексклузивен дизајн Winky волна Светло жолта нане зелена Намалување на возраст argyle turtleneck

html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,

DEN 1641.00 1823.52

2018 Плус Големина На Облека Жените Лето Блузи Блуза Femme Кимоно Јакна Грб Капчиња Секојдневен Солидна Женски Памук Маица Okb866

За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редов

DEN 508.00 996.00

2018 Нови Памук Секојдневен се Сврти надолу Јака Долги Ракави Бела Жените Кинески Слива Везови Блуза Женски Работа Кошули Канцеларија

Ви благодариме за вашиот интерес во оваа точка,ова е сосема нов добар квалитет и подобра цена.Состојба :

DEN 1039.20

Солидна Жените Блузи 2017 Есен жените маица, блуза на Долги Ракави Лабава Жените чипка Блуза Женската Мода Обичните црни Кошули

Ве молиме да обрнете посебно внимание за да се пополни вашиот детални превозот адреса, контакт информац

DEN 555.00 660.96

Нови Доаѓањето на Летото Кинески Стил Чипка Жените Танг Одговараат Блузи Блуза Традиционалните Домот Тенок Кошула M L XL XXL

*Бизнис ден, освен во Викендите, недела и Федералниот Празник Продавачот не е одговорен за Извозот на Да

DEN 1016.00 1992.00

2018 Мода Жените Елегантен Лак Вратоврска Бели Блузи Chiffon Секојдневен Кошула Канцеларија Дами Блузи Училиште Blusas Женски

Жените Секси Лак Вратоврска Chiffon Секојдневен Блуза Кошула Блузи Квалитетот е на прво со најдобра услуга

DEN 334.00 334.08

Година Пролет Лето Жените Мода Три Четврт Ракави Стојат Јака Секојдневен Лабава Мода Памук, Лен Блуза Кошула Лето Блузи

Ова е Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L / XL, погледнете детал

DEN 331.00 331.20

2018 Жените Леопард Кошула Chiffon Blusas Блузи Домот Дами Формално Канцеларијата Блуза Плус Големина кошула долги ракави кошули

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.Превозот Услови ЕМС експрес сервис / Кин

DEN 1918.00 2256.00