• Новак
IUSGG Женска Секојдневен Гроздобер Boho Кимоно Јакна Чипка Капчиња Chiffon Лабава Outwear Блуза Блузи Повик за Сончање Грб

IUSGG Женска Секојдневен Гроздобер Boho Кимоно Јакна Чипка Капчиња Chiffon Лабава Outwear Блуза Блузи Повик за Сончање Грб

DEN 1103.52
DEN 894.00 -19 %

Достапност
Производот е достапен

* Ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-20 дена да се постигне.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети и нормално е подготвен да биде предаден во рок од 3-7 дена по вашата завршена и расчисти исплата.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно или вашиот регион не е на располагање од страна на Кина пост.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како подарок со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на T/T,Western union,Money gram.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Белешки
* Сите предмети се директно од фабриката, ќе добие попуст ако не за промет на големо количество.

Декларирани спецификации

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
АА-WC-БС-0108
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Модални
Бренд Име:
IUSGG
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Тенок, одговараат за пролет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Плоча Тип:
Повик
боја:
црна, бела
Стил:
Повик Лабава
Главната Ткаенини:
Мешавини Чипка
Пердув:
Без копчето cardigan

Комплементите на стоката

Принцезата слатка лолита блуза BoBON21 Ексклузивен дизајн Winky волна Светло жолта нане зелена Намалување на возраст argyle turtleneck

html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,

DEN 1641.00 1823.52

2018 Нови Памук Секојдневен се Сврти надолу Јака Долги Ракави Бела Жените Кинески Слива Везови Блуза Женски Работа Кошули Канцеларија

Ви благодариме за вашиот интерес во оваа точка,ова е сосема нов добар квалитет и подобра цена.Состојба :

DEN 1039.20

2018 зима нова голема големина на жените Европски и Американски памук, со долги ракави дебели дијамант поставите печатење на

До 2015 зима нова голема големина на жените Европски и Американски памук, со долги ракави дебели дијамант

DEN 2200.00 4314.72

2018 Мода Жените Елегантен Лак Вратоврска Бели Блузи Chiffon Секојдневен Кошула Канцеларија Дами Блузи Училиште Blusas Женски

Жените Секси Лак Вратоврска Chiffon Секојдневен Блуза Кошула Блузи Квалитетот е на прво со најдобра услуга

DEN 334.00 334.08

Нова Мода Година Лето Секси Дното Кошула За Статистика Laies Жените Работат Носат Кошули Женски Блузи Облека Една Големина

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Помалку од 0,5% на пакет понекогаш

DEN 461.00 576.00

Солидна Жените Блузи 2017 Есен жените маица, блуза на Долги Ракави Лабава Жените чипка Блуза Женската Мода Обичните црни Кошули

Ве молиме да обрнете посебно внимание за да се пополни вашиот детални превозот адреса, контакт информац

DEN 555.00 660.96