• Новак
Лето Жените Boho Флорални Чипка Кимоно Јакна Блузи Бански Kaftan Прикривање На Плажа Одмор Кошули

Лето Жените Boho Флорални Чипка Кимоно Јакна Блузи Бански Kaftan Прикривање На Плажа Одмор Кошули

DEN 369.12
DEN 347.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Полиестер + Чипка
Боја : Покаже како слика
Големина : S, M, L
Големина : Биста Должина
S 126cm 80см
М 128cm 82cm
L 130cm 84cm
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода прикријат Фустан
(Ги разделуваат не е вклучена)
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Јапонија Стил
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Џерси
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Пол:
Жените

Комплементите на стоката

2018 Плус Големина На Облека Жените Лето Блузи Блуза Femme Кимоно Јакна Грб Капчиња Секојдневен Солидна Женски Памук Маица Okb866

За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редов

DEN 508.00 996.00

2018 Мода Жените Елегантен Лак Вратоврска Бели Блузи Chiffon Секојдневен Кошула Канцеларија Дами Блузи Училиште Blusas Женски

Жените Секси Лак Вратоврска Chiffon Секојдневен Блуза Кошула Блузи Квалитетот е на прво со најдобра услуга

DEN 334.00 334.08

Нови Доаѓањето на Летото Кинески Стил Чипка Жените Танг Одговараат Блузи Блуза Традиционалните Домот Тенок Кошула M L XL XXL

*Бизнис ден, освен во Викендите, недела и Федералниот Празник Продавачот не е одговорен за Извозот на Да

DEN 1016.00 1992.00

Нова Мода Година Лето Секси Дното Кошула За Статистика Laies Жените Работат Носат Кошули Женски Блузи Облека Една Големина

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Помалку од 0,5% на пакет понекогаш

DEN 461.00 576.00

Жените Блуза Модата Дизајнер Кошули Blusa Feminina Плус Големина Блузи V Деколте, Формално Дами Кратко Sleeve Канцелариска Работа

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Азија Големина Мерење (1cm

DEN 856.00 1555.68

Исклучување Рамо Жените Симпатична Блуза Блузи Одблесокот Ракав Секси Коса Црта Вратот Домот, Бели Кошули, Блузи, За Жени Лето

,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата пр

DEN 377.00 530.40

2018 Жените Леопард Кошула Chiffon Blusas Блузи Домот Дами Формално Канцеларијата Блуза Плус Големина кошула долги ракави кошули

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.Превозот Услови ЕМС експрес сервис / Кин

DEN 1918.00 2256.00