• Новак
Магнетни BT V4.1 Стерео Спорт Безжична Музика Слушалка Слушалки со Микрофон Жица Контрола За iPhone, iPad телефон

Магнетни BT V4.1 Стерео Спорт Безжична Музика Слушалка Слушалки со Микрофон Жица Контрола За iPhone, iPad телефон

DEN 805.92
DEN 685.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Ние, исто така, ќе се одговори од кои ви даваат позитивни повратни информации дека истиот ден. Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе се одржи вашата цел. Ве молиме да ни остави позитивни повратни информации, и да ве запознаеме со нашата најдобра услуга, најдобар квалитет на производот на вашите пријатели. Ние нема да бидат одговорни за било каква превозот или царинските задоцнување бидејќи ова е надвор од нашата контрола. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ве молиме проверете ја вашата земја увоз политика да се разбере и да се утврди применливоста на и вашата одговорност за какви било давачки или даноци на производи купување. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање и вашиот po#. Вграден-во 70m Ah батеријата, ниска моќ дисипација, долги работни
5. Исклучителна изработка и моден изглед
6.
Гаранција и да се Врати 1. Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само Може да се проследи во Кина и не се детални следење на информации во вашата земја. Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.

Декларирани спецификации

Приклучок Тип:
Безжичната
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Линија Должина:
Никој
Активен Бучава Отказ:
No
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Чувствителност:
98±3dB
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Водоотпорен:
Yes
Конектори:
Никој
Бренд Име:
haweel
Функција:
Спорт,Заеднички Приклучок За Слушалки
Отпорот:
16Ω
Број На Модел На:
водоотпорен спорт слушалка
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Стил:
уво кука
Безжична Тип:
Bluetooth
Поддршка СТАН:
Yes

Комплементите на стоката

Безжичните Слушалки IPX8 Водоотпорен Bluetooth Слушалки Бучава Поништување Earbuds слушалка за телефонски приклучок за слушалки

Изберете нашите Bluetooth слушалки, ќе бидете во можност да седат назад со опуштете се и не се водат за исчез�

DEN 1535.00 2224.32

М&J Удобно Безжична Bluetooth Слушалки Магнетни Стерео Намалување На Шумот Спорт Работи Earbuds Со Микрофон Слушалки За Телефон

Време на испорака : 1) Транспорт развиените земји е околу 745 дена Контактирајте со нас преку емаил или наш

DEN 469.00 586.08

Нови пристигнување бои безжична Bluetooth слушалки стерео слушалки музика слушалки преку слушалка со микрофон за iphone sumsamg

(ние не обезбеди ТФкартичка)Пакување листа : 1 x шарени bluetooth слушалки (Ние ќе брод на стоките боја според �

DEN 702.00 1670.40