• Новак
Hisonic Bluetooth Слушалки со bluetooth слушалка Со Микрофон За iPhone Earbuds auriculares deportivos Слушалки безжични слушалки

Hisonic Bluetooth Слушалки со bluetooth слушалка Со Микрофон За iPhone Earbuds auriculares deportivos Слушалки безжични слушалки

DEN 772.32
DEN 618.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Карактеристики на производот :
1.Bluetooth V4.0+ EDR
2.Работната далечина : 10 метри
3.Батерија : 80 MAH
4.Зборувајќи време : 5 часа
5.Музика играње време : 4 часа
6.Време во мирување : 100 часа 7.Време на полнење : околу 1,5-2 часа
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Декларирани спецификации

Приклучок Тип:
Безжичната
Функција:
За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Спорт
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Vocalism Принцип:
Други
Чувствителност:
115±3dB
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Конектори:
Никој
Водоотпорен:
No
Безжичен:
Yes
Линија Должина:
0.4 m
Бренд Име:
hisonic
Број На Модел На:
БС-МЕСЕЧИНАТА
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Отпорот:
32Ω
Стил:
уво кука
Безжична Тип:
Bluetooth
Поддршка СТАН:
Yes
Употреба:
Преносни Медија Плеер Слушалки со Микрофон
Слушалки за мобилен телефон:
спортски приклучок за слушалки
за Xiaomi:
гејмерски слушалки
bluetooth слушалка:
слушалки за мобилен телефон fone де ouvido
безжичните слушалки:
bluetooth слушалки
слушалки за pc:
bluetooth слушалка
Bluetooth Слушалки:
безжичните слушалки fone де ouvido
Функција:
Микрофон, Безжични Слушалки, Преносни, Bluetooth
function1:
Поддржува музика
Времето на пазарот:
До 2015

Комплементите на стоката

2018 Мода Безжична Bluetooth Музички Шапка Поврзана Топла Зимска Капа Вграден Микрофон Стерео Звучници Слушалки Слушалките Слушалки

Опис : V4.Вграден микрофон, која е достапна за мобилен телефон за да ја пренесе за зборување на телефон на

DEN 671.04

СТРАНА.идеален Спортски Безжична Bluetooth Слушалка Стерео приклучок за Слушалки Музика Посебна Earbuds Микрофон Пот Доказ Слушалки

СТРАНА.идеален Спортски Безжична Bluetooth Слушалка Стерео приклучок за Слушалки Музика Посебна Earbuds Микро

DEN 624.00 878.40

Оригиналниот Висок Квалитет DIY Говорникот HD Музичкиот плеер Слушалка Кутија Отворено Спортски Bluetooth Слушалки 100mA Батеријата

MICORSAX Висок Квалитет на Оригиналниот DIY HD Говорникот Музика Слушалка Кутија Отворено Спорт Bluetooth Слушалк

DEN 405.00 512.64

М&J Удобно Безжична Bluetooth Слушалки Магнетни Стерео Намалување На Шумот Спорт Работи Earbuds Со Микрофон Слушалки За Телефон

Време на испорака : 1) Транспорт развиените земји е околу 745 дена Контактирајте со нас преку емаил или наш

DEN 469.00 586.08

Рацете Слободни Слушалка Безжична Bluetooth Слушалки Вграден Микрофон Спортски Handfree На кабелот за Контрола на Слушалка за

Hightlights : Преносни и Лесно да се носатПоддршка За Dual Безжична BluetoothОваа слушалки е вашиот најдобар избор к

DEN 219.00 248.64