• Новак
Technic Серија Б. М. Ж Off-road Мотоцикли R1200 ГШ Изградба на Блокови, Тули Едукативни Играчки Компатибилен пад на превозот

Technic Серија Б. М. Ж Off-road Мотоцикли R1200 ГШ Изградба на Блокови, Тули Едукативни Играчки Компатибилен пад на превозот

DEN 1919.52
DEN 1344.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Technic Серија Б. М. Ж Off-road Мотоцикли R1200 ГШ Изградба на Блокови, Тули Едукативни Играчки Компатибилен
стоковните материјал : ABS заштита на животната средина пластика, нетоксичен и безбеден
пакет : withou кутија,opp вреќа ,со настава

Декларирани спецификации

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
далеку оган
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Бренд Име:
mylb
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пад на превозот:
Yes

Комплементите на стоката

mylb 164pcs Мини Магнетни Дизајнер Изградба Постави Модел & Зграда Играчка Пластични Магнетни Блокови Едукативни Играчки За Деца

mylb 164pcs Мини Магнетни Дизајнер Изградба Постави Модел & Зграда Играчка Пластични Магнетни Блокови Едука�

DEN 1730.00 2472.00

ЛОЖ Дијамант Блокови Создателот Мини Микро Градење на Цигли Triceratops Диносаурус Скелет Фосилни Играчки Животни Модел Музеј

Обично, ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегнат можните царина "Без Кутија" се препорач

DEN 665.00 936.00

БЕЛА Citys Серија Џунглата Истражувачи Кабриолет Градежни Блокови Поставува Тули Класичен Модел Деца, Играчки, Подароци се Восхитуваат

Опис : 1 Бренд : 100% Сосема нов, не Lx G0, тие се 100% фит и компатибилен со Lx G0 2 Пакет : Без Кутија Нормално, транс

DEN 159.36

LNO Супер Марио Брос Акција Фигури Нано Блокови DIY Дијамант Собранието Модел Микро Градење на Цигли Едукативни Играчки За Деца

КУПУВАЧОТ ЛИТЕРАТУРА : 1.Овие градежни блокови се Микро Големина , ве Молиме проверете ја големината пре�

DEN 2289.00 2289.12

Сложувалка Зграда Собрани Играчки Развие Учење Забава Изгради Воз Деца детскиот Едукативен Играчка Со Менгеме & Шрафцигер Алатка

Ние само брод да се потврди адреси Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте зад�

DEN 276.00 321.12

mylb Нов Резервоар Серија WW2 Германија на Panzerkampfwagen VI Ausf. E Тигар јас модел на Градење на Блок Класичен играчка Компатибилен

mylb Нов Резервоар Серија WW2 Германија на Panzerkampfwagen VI Ausf E Тигар јас модел на Градење на Блок Класичен играч�

DEN 1079.00 1541.76