• Новак
*Наклон круг тули 2x2 w. konb* 20pcs DIY осветлуваат блок тула дел Бр 98100 Компатибилен Со Други Честички Assembles

*Наклон круг тули 2x2 w. konb* 20pcs DIY осветлуваат блок тула дел Бр 98100 Компатибилен Со Други Честички Assembles

DEN 239.52

Достапност
Производот е достапен


Авто-Заклучување Тули, компатибилен со Други Честички/ Изградба на Вашиот Сакал/
Ако сакате мали цел помалку од MOQ или мешани цел , ве молиме контактирајте со нас.
Точка име : DIY осветлуваат блок тули * Наклон круг тули 2x2 w. konb *
Големина : mm
Опис : Овие се блокира тули кои се компатибилни со честички
Тежина : 0.8 g на pc
Пакување : Пакет во хартиена кутија
Мешани цел е на располагање
Овие се само-заклучување блок тули, можете да ги користите за да се изгради она што го сакате. И тие се компатибилни со Други бренд блок честички
Custome Услуга : Ако имате нешто прашањето за нашиот производ, или треба посебно барање, ве Молиме слободно да не контактирате во секој момент!
И ве молам проверете ја големината и количината внимателно пред да biding стоката.
Превозот : Ние ги испратите на парцела од DHL, Fedex, Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
DHL и Fedex земе околу 10 дена да пристигне, не вклучувајќи одмор.
Кина Пост Воздух Mail трае околу 40 дена да пристигне, но тоа' s многу повеќе ПОЕВТИНИ .
Ако оние couriers не можат да стигнат до вас, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации : По transction е направено, ве молиме љубезно да потрае некое време за да ни оставите коментар.Тоа ќе ни помогне да бидат подобри.
Ако постои било разочарување, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме за вашиот пациент.

Декларирани спецификации

боја:
Темно Сива, Мешана боја, Светло Сива
Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
Гушење Мали делови, Не е за Деца под 6 години
Број На Модел На:
K98100
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Бренд Име:
youe блескаше
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Комплементите на стоката

Деца Multicolo Печурки Динг Деца Образовни Градење на животните Бебе Загатка Играчки Образование Загатки Деца Играчка трговија

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

DEN 625.00 801.12

Дрво Градење На Дрвена Кула Блокови Играчка Домино Сложувач Игра На Табла Семејството/Партија Смешно Екстракт Градежни Блокови

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Колку високо ќе грамада? Кога тоа паѓа, ќе знаеш!Метод 2 : Генерал одлучува кол

DEN 176.00 228.96

625pcs/многу Деца DIY Играчки Образовни Градежни Блокови Компатибилен Со Лего Тули Делови Момчиња Рано Учење Пластични Собранието

Добредојдовте во мојата продавница,повеќето од нашите производи се во акции.Имаат среќен шопинг.Време

DEN 970.00 1127.52

mylb Нов Резервоар Серија WW2 Германија на Panzerkampfwagen VI Ausf. E Тигар јас модел на Градење на Блок Класичен играчка Компатибилен

mylb Нов Резервоар Серија WW2 Германија на Panzerkampfwagen VI Ausf E Тигар јас модел на Градење на Блок Класичен играч

DEN 1079.00 1541.76

7 видови на овошје со мал дијамант блокови составени блокови Модел DIY Играчка овошје Градежни блокови детска играчка подароци

Ајде да ви помогне со сите проблеми, вклучувајќи го и целосна наплата и замена на стоки! Ви благодарам мн

DEN 95.00 105.12