• Новак
7 видови на овошје со мал дијамант блокови составени блокови Модел DIY Играчка овошје Градежни блокови детска играчка подароци

7 видови на овошје со мал дијамант блокови составени блокови Модел DIY Играчка овошје Градежни блокови детска играчка подароци

DEN 105.12
DEN 95.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Ајде да ви помогне со сите проблеми, вклучувајќи го и целосна наплата и замена на стоки! Ви благодарам многу за доаѓање. Напомена : 1. Контакт со нас : Ако ви треба помош или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Не можеме да се осигура дека сите меѓународни превозот време, поради обичаи и географски разлики во одделни земји, може да влијае на времето за испорака. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме одберете превозот метод и платниот налог, вклучувајќи го и превозот (ако сте треба да ги сноси товар). Ви посакувам среќен живот и со нетрпение очекуваме да вашата посета следниот пат!
. Бидете сигурни дека вашата моментална адреса е точно кога ќе закажете 2. Повратни информации : Драги пријатели, вашето задоволство е наша услуга начело, и вашата повратна информација за нас е многу важно. Ние ќе пакување и транспорт на пакет што е можно поскоро! Нашата гаранција : Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи за 100% , може да одлучите да го промените стоката во рок од 30 дена по датумот на испорака на стоки, транспорт на товар на купувачот, не ја оштетува стоката и оригинално пакување. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, додека вашето задоволство. Ви благодарам многу за вашата поддршка и охрабрување. Треба да се плати во рок од 1-2 дена! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Не брзаат да се направи било лоши коментари.7 видови на овошје со мал дијамант блокови составени блокови Модел DIY Играчка овошје Градежни блокови детска играчка подароци Пакување : боја кутија за пакување ве Молиме изберете еден од вашите омилени стилови, и да уживате во вашата шопинг! Бидете внимателни : Прирачник за мерење, тежина, големина, мала грешка пакувањето на Производот ќе биде надграден нередовно! Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики.

Декларирани спецификации

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
ANUOTONG
Бар-кодот:
No
сертификација:
3C
Класификација:
Монтажа
Предупредување:
не се јадат
3C:
Сертификат
Број На Модел На:
jk-321
Материјал:
Пластични

Комплементите на стоката

БЕЛА Citys Серија Џунглата Истражувачи Кабриолет Градежни Блокови Поставува Тули Класичен Модел Деца, Играчки, Подароци се Восхитуваат

Опис : 1 Бренд : 100% Сосема нов, не Lx G0, тие се 100% фит и компатибилен со Lx G0 2 Пакет : Без Кутија Нормално, транс

DEN 159.36

DIY Изградба Мермер Трката се Кандидира Лавиринт Топки Песна Градежни Блокови 123+/72+/48+КОМПЈУТЕРИ градење на цигли Едукативни

Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 поен, 2point ни

DEN 1074.00 1512.00

625pcs/многу Деца DIY Играчки Образовни Градежни Блокови Компатибилен Со Лего Тули Делови Момчиња Рано Учење Пластични Собранието

Добредојдовте во мојата продавница,повеќето од нашите производи се во акции.Имаат среќен шопинг.Време

DEN 970.00 1127.52

466pcs Град Оган Контрола Гранка Бирото за Спасување на Бродови Средината Станица 3D 910 Модел Градежни Блокови за Полнење Играчки

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

DEN 1247.52

BabyToys Класичен Играчка Мушка Лавиринт Игра Дете Дрвени Играчки Градежни Блокови Играчки подарок Montessori Образовни Разузнавачки

информации за производот Име на Производ : Сложувалка Орел монистра околу бисери Производ Големина : 20 *

DEN 624.00 671.52

Деца Multicolo Печурки Динг Деца Образовни Градење на животните Бебе Загатка Играчки Образование Загатки Деца Играчка трговија

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

DEN 625.00 801.12

10406 Девојките се Поп-Ѕвезда Шоу Фаза Градежни Блокови Поставени 448 Компјутери се Соберат Играчки Компатибилен со Legoe Блокови

Добредојдовте на Зебра се Сеќавам Ние се сеќаваме секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секо

DEN 889.00 1046.40

срце облик на LED трепкачки светла КОЛЕКЦИИ лемење колекции Електронски diy колекции за Почетници DIY Мозокот-обука Играчка

срце облик на LED трепкачки светла DIY КОЛЕКЦИИРаботен напон : DC4.55 V (достапно мобилен телефон полнач или по

DEN 662.00 662.40