• Новак
Qiseyuncai Европската романтична топла светлина ПРЕДВОДЕНА маса светилка dimmer модерен минималистички креативни око спалната соба ноќни ламби

Qiseyuncai Европската романтична топла светлина ПРЕДВОДЕНА маса светилка dimmer модерен минималистички креативни око спалната

DEN 7248.00
DEN 6886.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Број На Модел На:
qsyc1074
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
led маса светилка
Сенка Тип:
Ткаенини
База Тип:
E27
Е dimmable:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Бренд Име:
qiseyuncai
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No

Комплементите на стоката

Полнење преку USB пренослив краток LED Сребрена/gold/црна/розово злато боја Виткање маса светла DIY табела светилка за Читање

Информации за производотТехнички Детали Ставка Тежина за 0,6 KG Производ Димензии L20cm W6.5cm H1cm Реден број на

DEN 1717.00 2418.72

Eyelash Продолжување LED Светло Зголемена Spec Очила Рацете Слободни Зголемувачот со Мултипли Прилагодливи Леќи Алатки За Читање

Бренд : не FSL, други Кинески квалитет бренд.Eyelash Продолжување LED Светло Зголемена Spec Очила Рацете Слободн

DEN 236.00 314.88

Ретро Табела Светла Емералд Зелена Стакло Моќ Банка Канцеларија Биро Светилка Црвено Дрво Гроздобер Читање Светлина Студент Lampe

За приклучок имаме 5 модели Ве молиме да ни даде шанса да се решат проблемите И тоа е многу важно за нас.​

DEN 1910.00 2053.44

Високо-квалитетни LED табела светилка, без ограничување затемнување полнење ноќ светлина читање биро светилки дом студија затворен

Висококвалитетни LED табела светилка, без ограничување затемнување полнење ноќ светлина читање биро све

DEN 2150.00 2150.40

Американската Ретро Bert Френк Осветлување Табела Светлина Позлатен Злато Метал Стаклени Влакна Нијанси 3 Светлината Led G9 Маса

започнетекрајотОпис На Производот : Име : Американски Ретро Bert Френк Осветлување Табела Светлина Позла

DEN 8767.00 13915.20

ICOCO Свитлива Допир Маса Светилка 3-ниво Dimmer Око-се Грижи LED Светло Преносни Читање Табела Светилка со Дигитални Календар

ICOCO Свитлива Допир Маса Светилка 3ниво Dimmer Окосе Грижи LED Светло Преносни Читање Табела Светилка со Диги

DEN 616.00 779.52

табела светлина студија облекување ретро антички бронза маса светилка спалната соба ноќни лампи студија железо око стил на табела

Големина : види слика деталиМоќност : E27 1*40 W ;Боја : Антички бронза кога ќе го купите производи pls видите п

DEN 6252.00 7104.00

2 парчиња Виткање LED табела Led светилка батерија маса светилка око за заштита мини преносни LED светло Со алармот на Календарот

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме оставете порака за да ми кажете што plug сакате(сад или еу),или ќе ви го испратам нас В

DEN 1500.00 1579.20

2 парчиња Блага Светлина ПРЕДВОДЕНА од 5v USB Мини, Светлата за Читање 360 степени Ротирачки Ноќ Светлина Различни Бои се Опционални

Карактеристики : Производ гарантира 100% нови и вистински, сигурен квалитет Осветлување : Бела Димензии : 1

DEN 191.00 191.04

ретро носталгични Антички гроздобер филм табела светилка зелена Абажур и железо база студија светла старомодни Декорација на

Античкиот гроздобер филм табела светилка зелена Абажур и железо база студија светла старомодни Декора

DEN 1291.00 1434.24

Модерната Нордиските Табела Светилка Ноќни Ламби Студија Спалната Соба Крпа Биро Светла Внатрешна Светлина Кафе Бар Дома Декор

Материјал : КрпаБоја : Црна Бела Злато Сребро.Големина на : висок 47cm , широк 15cmИзвор на светлина : E27 X1 (Не в

DEN 1778.00 1872.00

Клипот на Лесни,Допрете го Вклучите 3 Нивоа на Осветленост Клип Светилка,Прилагодлив Книга Светлина, USB Полнење, Клип на маса

Материјал : ABS+SsiliconБоја : БелаТежина : 500gДимензии : 4.72x3.34x16.53inchesLED живот : 30000 часаСертификација : CE / FCC / Ro HSМ

DEN 893.28

Дома Ресторан, Хотел Едноставна Бела Маса Светилка, Спална соба, Кревет, Топло Маса Светилка, Децата Учат, Ткаенина Табела Светилка

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантн

DEN 2496.00 3120.00

FUMAT Стакло Маса Светилка Европски Стил Удар Стакло Лили Светлина За студии Соба Ноќни Лампи Подарок Чаша Арт Деко E14 Биро

Starрезултати се многу важни Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со произв

DEN 2649.00 3311.52