• Новак
Европскиот стил на табела светилка спалната соба модерен минималистички Скандинавските дневна соба мода криејтив свадба подарок село светилка

Европскиот стил на табела светилка спалната соба модерен минималистички Скандинавските дневна соба мода криејтив свадба подарок

DEN 3216.00

Достапност
Производот е достапен


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Декларирани спецификации

Боја На Каросеријата:
Виолетова, Црвена
Тип На Објект:
Биро Светилки
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
Orcinus orca
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
FCC,CE,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Стил:
Модерна
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
MC581F
Материјал:
Алуминиум

Комплементите на стоката

Ретро Табела Светла Емералд Зелена Стакло Моќ Банка Канцеларија Биро Светилка Црвено Дрво Гроздобер Читање Светлина Студент Lampe

За приклучок имаме 5 модели Ве молиме да ни даде шанса да се решат проблемите И тоа е многу важно за нас.​

DEN 1910.00 2053.44

Лофт Гроздобер Смола Коноп Јаже Мајмун Биро Светла Индустриски Ретро E27 Lumiled Табела Светилка за Спалната соба Студија Декорација

Опис : Светло извор : E27 Led Светло*1 Материјал : Коноп Јаже & Смола Напон : 110240 V Зрачењето Област : 1015m2 Боја : С

DEN 8482.00 8928.00

табела светлина студија облекување ретро антички бронза маса светилка спалната соба ноќни лампи студија железо око стил на табела

Големина : види слика деталиМоќност : E27 1*40 W ;Боја : Антички бронза кога ќе го купите производи pls видите п

DEN 6252.00 7104.00

Гроздобер Метал E27 Табела Светилка Novetly водовод Осветлување Челични Цевки Биро Светилки Ретро Индустриски Железо Цевка светлина

Гроздобер Метал E27 Табела Светилка Novetly водовод Осветлување Челични Цевки Биро Светилки Ретро Индустри

DEN 2539.20

Дрвени човек во облик на маса светилка Модерна едноставен дрвен кревет светилка Нордиските креативни модни дрвена маса светилка

Ние само брод да се потврди цел адреси Нормално тоа ќе се 715 дена за да се врати стоката до нас од страна н

DEN 4788.00

Модерната Нордиските Табела Светилка Ноќни Ламби Студија Спалната Соба Крпа Биро Светла Внатрешна Светлина Кафе Бар Дома Декор

Материјал : КрпаБоја : Црна Бела Злато Сребро.Големина на : висок 47cm , широк 15cmИзвор на светлина : E27 X1 (Не в

DEN 1778.00 1872.00

Нордиските креативни дневна соба модел соба tassels водопад модерна луксузна личност време тунелот алуминиум синџир табела светилка

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

DEN 14352.00