• Новак
Чи Безжичен Полнач Чи Приемник Случај за iPhone 6/6S/6 Плус/6S Плус Телефон Маска

Чи Безжичен Полнач Чи Приемник Случај за iPhone 6/6S/6 Плус/6S Плус Телефон Маска

DEN 1919.04
DEN 1056.00 -45 %

Достапност
Производот е достапен


Премиум Безжични Полнење Случај :
100% Сосема Нов Antye
Тенок дизајн, СТП кожа заврши, заштита на вашиот i Phone од прашина,шок
Уникатен Дизајн,Лесна Инсталација, Мала Тежина Мека Мат Финиш
Компатибилен со Чи от возила
Излезен Напон : DC 5 V/1 A
Влезен Напон : DC 5 V/2 A
Работна Фреквенција : 110 - 205 KHz
Безжична Ефикасноста на Полнење : повеќе од 73%
Материјал : Мека TPU
Компатибилен Модел : за i Phone 6/6 S/6 Плус/6 S Плус
Премиум Безжични Полнење Подлога :
Antye метал граница дизајн надополнува насловна & office околина
Брзо полнење излез одлична за поголеми телефони, како на i Phone Плус
Влез : DC 5 V/2 A
Излез : 5 V/1 A
Фреквенција : 100 до 205 KHz
Микро USB Кабелот Вклучен ( AC Адаптер Не се Вклучени )
Телефон вграден безжичен полнење уред (може да се користи директно)
за Samsung S7/S7 Плус/S6 / S6 Edge/S6 Работ Плус/Note5
за Google Nexus 6/5/4
за Nokia 1520/1020/920/822/930
за HTC 8 X
за Huawei W3
за Haike X1
за МОТО 360
Предупредување :
1. Ние препорачуваме користење 2 A адаптер најмалку. Не се поврзете на компјутер, бидејќи излез од компјутер е само 500-800m A.
2. AC адаптерот не е вклучена, ве молиме потврдете го вашиот уреди е Qi стандардот.
3. НЕ препорачувам да се користи со генетски модифицираните Тахо, Приградски, Yukon, Yukon Denali или Кадилак Escalade : за Жал, неговата предавателот е слаб во однос на другите полнење влошки.
4. Осигурете се вашиот уред наредени правилно (Слатка Место), Или "Некомпатибилни " Уред" можеби шоу на вашиот телефон,Или можете да го наполнам Телефонот постојано.
Пакет Содржина
1 * Чи Случај за i Phone 6/6 S/6 Плус/6 S Плус
1 * Чи Безжични Полнење Подлога
1 * Упатство

Декларирани спецификации

боја:
за iPhone 6 6S, за i6 Плус 6S Плус
Извор На Енергија:
USB
Квалитетот сертификација:
FCC,CCC,RoHS
Тип:
Безжичен Полнач
USB Порти:
1
На текст:
5V/2A
Излез:
5V/1A
Бренд Име:
Antye
Број На Модел На:
За iphone 6/6s/6 плус/6s плус/7/7 плус
Компатибилен Бренд:
apple
Излезен Интерфејс:
USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No

Комплементите на стоката

Nillkin универзален безжичен приемник Адаптер за Полнење магија ознака Приемник торба Серпентина за iPhone 7 7Plus/6/6s/6Plus/6sPlus/5S/SE

Nillkin универзален безжичен приемник Адаптер за Полнење магија ознака Приемник торба Серпентина за i Phone 7

DEN 432.00 663.84

Amstar 10W Чи Брз Безжичен Полнач Брз Безжичен Мобилен Полнач за Телефон + Безжични Полнење Примачот за iphone и Андроид телефон

10 W Чи Брз Безжичен Полнач Брз Безжичен Мобилен Полнач за Телефон + TIЧип Безжични Полнење Примачот за iphone

DEN 806.00 1151.52

Автомобил Телефон Носителот Безжичен Полнач За Samsung Галакси S9 Плус 10W Воздухот се Пропустливи Брзо Чи Полначот Држач За

Автомобил Телефон Носителот Безжичен Полнач За Samsung Галакси S9 Плус 10 W Воздухот се Пропустливи Брзо Чи П

DEN 780.00 1199.52

Alloet 10W Црна Чи Безжичен Полнач за Брзо Полнење Подлога Застане на Воздухот се Пропустливи Стил Автомобил Планината Држач

10 W Чи Безжичен Полнач за Брзо Полнење Подлога Застане на Воздухот се Пропустливи Автомобил Планината Н

DEN 653.00 816.00