• Новак
Comfast Двојна Бенд 2.4 GHz 300Mbps 5GHz 433Mbps Безжичен WiFi Рутер Repeater АП Сигнал Бустер Roteador 802.11 a/b/g/n/ac Рутер

Comfast Двојна Бенд 2.4 GHz 300Mbps 5GHz 433Mbps Безжичен WiFi Рутер Repeater АП Сигнал Бустер Roteador 802.11 a/b/g/n/ac Рутер

DEN 785.28
DEN 550.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ Note : Драг пријател ,овој линк вклучени 3 wifi рипитерите ,ве молиме љубезно ве молиме изберете во зависност од вашиот дом ,доколку вашиот рутер поддржува 5.8 G , ви препорачуваме да изберете WR750 ACV2, ако само поддршка 2.4 G ,ве молиме изберете WR302 S или WR150 N , повеќе прашања ве молиме љубезно порака нас ,благодарение 1.WR750 ACV2 Двојна Бенд 750 Mbps ЕУ НИ plug 2.WR302 S 300 Mbsp ЕУ НИ Plug 3.WR150 N 150 Mbps ЕУ Plug Оваа 750 Mbps repeater со НАС приклучок и ЕУ приклучок во еден пакет ,ако ви треба екстра велика БРИТАНИЈА ,Ау адаптер .љубезно ве молиме да направите белешка кога цел , ние ќе ја додадете за вас ,или ќе испрати според вашата земја треба .многу благодарам ! WR750 AC V2
Забелешка : Право сега ова repeater со надграден ,V2 верзија ,лесно топла проблем е решен , и wifi сигналот посилно и стабилна ,и ако имате повеќе прашања љубезно ни порака ,ние би сакале реши за вас !
Како да се поврзе :
Реалната слика
WR302 S
]
Реалната слика шоу
СП-WR150 N Comfast СП-WR150 N 150 Mbps 802.11 N АП+repeater+рутер три-во-едно Преносни жариште АП/Repeater бесплатен превозот Забелешка : драг пријател Кина Пост обично треба 20-40 дена, време на испорака, и понекогаш повеќе од 2 месец,ако сакате да се добие стоката во кратко време, ве молиме да не го користите Кина Пост. Ако сè уште не се добие стоката кога времето снема за вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на времето, но не се отвори спорот ! Ви благодариме

Декларирани спецификации

Пакет:
150M ЕУ приклучокот, 300 МЕТРИ ЕУ приклучокот, 300 МЕТРИ НАС приклучокот, 750M ЕУ НИ Приклучок
Бренд Име:
comfast
Стандарди И Протоколи:
Wi-Fi 802.11 ac,Wi-Fi 802.11 g,Wi-Fi 802.11 n,Wi-Fi 802.11 b
Функција:
Ѕид
Со Модем Функција:
No
Поддржува WPS:
Yes
Број На Модел На:
СП-WR750ACV2.0
Wi-Fi Пренос Стандард:
802.11 b
Пакет:
Yes
Примена:
SOHO
2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате:
300 Mbps
Поддржува WDS:
Yes
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G & 5G
Жичен Трансфер Го Оценувате:
Никој
Max. LAN Податоци го Оценувате:
750Mbps
Тип:
Безжичната
Wi-Fi Брзина На Пренос:
750M
Производи Статус:
Акции
2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате:
300 Mbps
боја:
Црна
Max. LAN Податоци го Оценувате:
750Mbs

Комплементите на стоката