• Новак
Стоматолошки за Еднократна употреба Микро Четка Микро Applicators материјали Редовни големина Виолетова

Стоматолошки за Еднократна употреба Микро Четка Микро Applicators материјали Редовни големина Виолетова

DEN 1152.00
DEN 1083.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен

Опис :
Производ Features Economical и за еднократна употреба, заштеда и до 80% од намалувањето на вишокот на материјалите што се користат.Се наведнува во било кој агол на поставеност на мали контролирани количини на материјал во ограничен пристап areas Purple боја : Кол.1.5 MM

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small

Комплементите на стоката

Стоматолошка Лабораторија Plasdent Памук се Тркалаат Носителот на Расположливиот Isolator Алатка Пластична Стега 40pcs Материјал

Стоматолошка Лабораторија Plasdent Памук се Тркалаат Носителот на Расположливиот Isolator Алатка Пластична Ст

DEN 545.00 605.76

50pcs/торба BR серија Топката Круг Стоматолошки Дијамант Вежба Стоматолошки Burs Кол-burs за Висока Брзина Стоматолошки Handpiece

Стоматолошки Дијамант FG Голема Брзина BursНајниска цена за фабрика!100% сосема нов и висок квалитетДоколку

DEN 357.00 405.60

Стоматолошки Вертикална свиткување менгеме ортодонтски вертикална свиткување клешти за ортодонтски материјали на ортодонтски

Стоматолошки вртежен момент клештипакување листа : 1pc вертикална свиткување клештиимаме повеќе модели

DEN 1915.00 2016.00

Висок Квалитет На Стоматолошки Ендодонтско На Коренскиот Канал 8 Дупки За Држачот За Стоматолошки Датотеки Ендо Вежби Блок Reamer

Висок Квалитет на Стоматолошки Ендодонтско на Коренскиот Канал 8 Дупки за Држачот За Стоматолошки Дато

DEN 325.00 383.04