• Новак
Scaler Цевки Црево За Ултразвучно Стоматолошки Satelec DTE Scaler Handpiece

Scaler Цевки Црево За Ултразвучно Стоматолошки Satelec DTE Scaler Handpiece

DEN 1435.20
DEN 1364.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Функција :
1.Еден монтажни кабел цевка.
2. Бренд Нови; Издржлив; 100% CE Висок Квалитет.
3. Компатибилен со S atelec & DTE Ултразвучно Стоматолошки Scaler.
4. Широко се користи од светот стоматолозите со позитивни повратните информации

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
50g
Големина:
Small

Комплементите на стоката

3pcs Медицински Одделение од Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Преглед Сонда Поставена на Орална Хигиена ги Собереш Scaler Огледало

3pcs Медицински Одделение од Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Преглед Сонда Поставена Хигиена ги Собереш

DEN 136.00 185.76

Висок Квалитет на Нови Пристигнување 5 компјутери x Стоматолошки Орален Вентил Плунка Ejector Вшмукување Силна цицање Handpiece

Опис на производот Пакување листа : 5 компјутери силна вшмукување спојка Алуминиум Плунка Вшмукување се

DEN 2214.00 2330.40

5PCS Стоматолошки вода adjusto вентил нов тип притисок редуктор Вентил стоматолошки производ опрема стоматолошки стол единица

Пакетот ќе бидат означени како подарок или примерок за лична употреба со мала вредност, па you don't треба д�

DEN 2599.00 2735.52

Висок Квалитет 2017 Нови Пристигнување Голема Брзина Стоматолошки Handpiece завртка клуч Кертриџ/Турбина МИНИ Главата Оригиналниот

Опис на производот Карактеристики : МИНИ Главата CE одобрени се Справи со димензија : 1.591.6 mm Турбина за за�

DEN 1636.00 1722.24

Newarrival Поддржувајќи обликувањето метал порцелански смола мелење ниска полирање комплет стоматолошки круна челик проп Лесно

Модел : HP0412, РА 0309, RA0109, HP 0612, HP 0312 За клинички порцелански коронки, фотолекува смола, природен заб полирањ�

DEN 570.00 600.00

Висок Квалитет На Стоматолошки Ендодонтско На Коренскиот Канал 8 Дупки За Држачот За Стоматолошки Датотеки Ендо Вежби Блок Reamer

Висок Квалитет на Стоматолошки Ендодонтско на Коренскиот Канал 8 Дупки за Држачот За Стоматолошки Дато�

DEN 325.00 383.04