• Новак
Xplus H7 LED Сијалица Носители Адаптери Светилка База За Mazda GEELY SOUEAST V3 V5 V6 DX7 H7 LED Светлата Светилки Носителот Адаптер База

Xplus H7 LED Сијалица Носители Адаптери Светилка База За Mazda GEELY SOUEAST V3 V5 V6 DX7 H7 LED Светлата Светилки Носителот

DEN 268.80

Достапност
Производот е достапен


H7 LED Сијалица Носители Адаптери Светилка База За Mazda GEELY SOUEAST V3 V5 V6 DX7 H7 LED Светлата Светилки Носителот Адаптер База
Пакување Вклучуваат : 2 buc на H7 посебни adaptors.
Fitment : Mazda CX5 GEELY Led Натопена светлата replacemet сијалица SOUEAST : V3/V5/V6/DX7
Карактеристики на H7 LED светлата сијалицата во држачот : Специјални дизајнирани за LED светлата светилки единствена парче конверзија адаптери. За само халоген капсула предните светла! Ова ќе ви овозможи да се одржи било резервни LED сијалица цврсто, брзо и на оригиналниот headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок! Pop-up хауба и споредете го овој производ со акции ДОВЕДОА headlamp контактот, можете да бидете сигурни дали овој производ е компатибилен со вашиот автомобил. Лесно да се инсталира, приклучок во вашиот постоечки фабрика светлата собранието, без измени се потребни.

Декларирани спецификации

Производителот Дел Број:
led светлата сијалица Приклучок за H7
Специјални Функции:
за Soueast V3 V5 V6 DX7
Бренд Име:
Xplus
Објектот Висина:
For Mazda CX5 GEELY
Погоден За Ламбата:
Фарови
Објектот Должина:
led headlight kit H7 special adaptor
Материјал Тип:
ABS
Другиот Дел Број:
H7 led Адаптер

Комплементите на стоката