• Новак
Нов & Fashion & Корисни,0.38 Пишување Точка, Erasable Ballpoint Пенкало Рефил,Office & Училиште Пишување на Материјали,за Студентски C028

Нов & Fashion & Корисни,0.38 Пишување Точка, Erasable Ballpoint Пенкало Рефил,Office & Училиште Пишување на Материјали,за Студентски

DEN 191.52
DEN 126.00 -34 %

Достапност
Производот е достапен

Искрено се надевам дека ќе може да се разбере. Ви благодариме! 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Eevrything може да се реши совршено со одлична комуникација. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. Ви благодариме.38 Пишување Точка, Erasable Ballpoint Пенкало Рефил,Office & Училиште Пишување на Материјали,за Студентски C028
Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИ
OEM Услуга : YES . Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.

Декларирани спецификации

Тип:
Ballpoint Пен
Бренд Име:
Emoshire
Пишување Точка:
0.38 mm
Број На Модел На:
C028
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Материјал:
Пластични
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО:
1pc Dropshipping
Ballpoint Пенкало Тип:
Ballpoint Пенкало Roller Ball Подарок Pen Пенкало
Број На Модел На:
Ballpoint Пенкало Roller Ball Подарок Pen Пенкало
Промотивни Пен:
Yes
is_customized:
YES
Употреба:
Канцеларијата За Пишување, Пишување Училиште
Прилики 1:
Рекламирање, Промоција, Деловни Подароци, Фестивали
Прилики 2:
Роденден, Свадба, Награди, Спомен, Годишнина
Прилики 3:
Прослави, Свеченото Отворање, Односи Со Јавноста
ОЕМ:
ДА, прилагодено лого на располагање

Комплементите на стоката

48 компјутери/Многу Сина боја ballpoint пенкало 0.7 мм шприц пенкала за пишување потпис Канцелариски Канцеларија училиште материјали

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот48 компјутери / Многу Сина боја ballpoint пенкало 0.7 мм шприц пенк

DEN 1037.00 1152.00

Висок Квалитет 20pcs во Облик на Цвет Пенкала Училиште Канцеларија Канцелариски Пишување Пенкала Студент Мода Награда Подарок

Функција : Тип : Цвет Гел ПенкалаУпотреба : Office & Училиште Пенкала / Студент мода награда Подарок / Business

DEN 480.00 522.24

20 компјутери Мини Натпревар ballpoint пенкало Сина боја roller ball пенкала Новина подарок за деца Канцеларија училиште материјали

20 компјутери Мини Натпревар ballpoint пенкало Сина боја roller ball пенкала Новина подарок за деца Канцеларија у�

DEN 173.00 288.00

ЦРН ПЕТОК супер занимава перо таблета пенкало мобилни/подлога екран на допир за да го заклучите со купон бесплатен превозот за

Нашата гаранција време е 60 превозот дена (руски и Бразил) ве молиме ги споделите со нас.ЦРН ПЕТОК супер з�

DEN 169.00 186.24

12pcs многу Новина Канцелариски Смешка Лице Пилула Ballpoint Пенкало прекрасна Телескопски Витамин Капсула Топката пенкала училиште

Може ли песна мојата цел?Да, можете да ги пратите вашите нарачки,ние ќе ви покажеме на следење на број на

DEN 162.00 170.88

Emoshire Канцеларија Пишување Мода Месинг Пенкало со Пен Носителот на Златниот Клип рачно изработени Метал Ballpoint Пенкало

Можете да направите сопствени објекти со свој лого Невозможно е за нас да ја смените вашата адреса отка�

DEN 633.00 959.52