• Новак
20pcs/многу Нови слива цвет балон клип латекс балон додатоци големи слива клип партија декорација партија suppliese

20pcs/многу Нови слива цвет балон клип латекс балон додатоци големи слива клип партија декорација партија suppliese

DEN 239.52

Достапност
Производот е достапен


【Бренд】 : BALLON ЗАБАВА
【Стил】 : новиот слива балон клип
【материјал : пластика
【Ознака】 : Никој
【Пакување】 : Никој
【Забелешка】 : свадба изглед, роденден, Божиќ и другите празници да направите декоративни аранжмани за употреба, децата играат, игра награди и така натаму. Се посветам на децата способност и креативност.

Декларирани спецификации

Повод:
Број на Компјутери:
30pcs
Класификација:
Ballon Клип
is_customized:
No
Обликот Стил:
Цвет
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
12inch
Бренд Име:
NASTASIA

Комплементите на стоката

30pcs/lot10 инчи дебела 2.2 g светло сина балон декорација романтична свадба склопот на балони деца партија роденден материјали

Ако Ви Требаат Повеќе,Pls Contect Линк : https : / / www.aliexpress.com / store / 2947176balons 30pcs 2.2 g ballons декорација роденден свадба

DEN 231.00 257.28

Долго Форма Латекс Балон Балони Избрани Бои, Свадба, Роденден, Празник Божиќ Оркестарот 100P/многу Врзување на Извртување на

100pcs / многубоја : (multicolor)Бела ,Црна ,Зелена,Црвена ,Сина,Жолта,Розова,Виолетова,Портокаловаколичина : 100 па

DEN 261.60

KAMMIZAD Бебе 1-от Роденден на авалон поставен розова Сина Број Фолија Балони роденден украси за деца балони партија б материјали

Повратни информации : 1 Кина пост обичен мал пакет плус и Кина пост регистрирани воздух mail зема проценет�

DEN 96.00 119.52

Шампањ Чаша со Вино Алуминиумска Фолија Балони Среќен Роденден Декорација Нова Година Прослава Атмосфера реквизити оркестарот

Сосема нов и висок квалитет Материјал : гравури Боја : розова Големина : 48x93cm Забелешка : Поради светлосни

DEN 2143.00 2256.00

10pcs/многу Животински Петел Петел Балон Балони Деца Роденден Класичните Играчки Хелиум Балон Партија Украси воздух Baloes Топки

На следниве земји САД,велика БРИТАНИЈА,Австралија, Канада, потребни се околу 15 до 30 дена да пристигнат.А�

DEN 459.00 527.52