• Новак
професионални туту обичај прави самовила балет туту возрасни сон убавина calssic балет костими цвет суштината nutcracker tutuSB0011

професионални туту обичај прави самовила балет туту возрасни сон убавина calssic балет костими цвет суштината nutcracker tutuSB0011

DEN 20640.00

Достапност
Производот е достапен


Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас и целосно да ви помогнат во целиот процес.
Како да се лента :
Биста : Со раце релаксирано на страни, мерка најголем дел од Биста, одржување на мерната лента, паралелно со подот.
О ur PAYPAL за плаќање сметка е
Стр закуп кажете ни ја вашата неуспехот цел број по уплатата . Тоа е само направено за да мерења, ве молиме да ни понудат мерки како што се бара : висина, полн биста, половината,полн колковите, целосна дебелина, назад во должина Cm.
Кориснички туту попуст не се промени,ве молиме да се разбере. Назад Должина : Стави на јаже или лента на најмалиот дел на половината (softest дел на половината).
Ние сме во можност да организира испорака до сите краишта на Светот. Не текот на облека. прво на сите, не носете облека или само да се носат leotards (особено не може да се носат градници)
2.
4) Превозот Брзина : D : D ХЛ >ЕМС>EPACKET> Кина Пост Воздух Mail
5) Ако многу итна потреба производи, ве молиме да изберете локација за подигнување на превозот начин
Ако не успеа да се користат горенаведените метод на плаќање,
Можете да платите на плаќање на нас од страна на СТР AYPAL ,.
Објектот ќе бидат означени како ПОДАРОК или ПРИМЕРОК и ПОТЦЕНЕТИ во фактура за да се помогне во избегнувањето на царина . Дебелина : Дебелина во табелата е "половина дебелина".
Љубезно ве молиме да остави позитивни повратни информации со 5-ѕвезда ако сте задоволни со купување. Видно коска се наоѓа на задната страна на вратот, откако таа ја наведна главата. Everthing поврзани со превозот се згрижени од нас.
Кога објектот е доставена, ние ќе ви испратиме следење на број.

Декларирани спецификации

Големина:
custom made
Бренд Име:
swangirldance
Материјал:
Spandex,Најлон
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SB0011
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Стил:
Балет Танц
Возрасни големина:
XS/S/M/L/XL/2XL
Детето големина:
8/10/12/14/16
Почетна страница:
www.swangirl-dance.com
Други бои произведени:
Yes
Здолништа:
10 слоеви на tulles

Комплементите на стоката

Нови Женски Балет Танц Облечи Дете Возрасни Костими Фаза На Изведба На Облека Танц Костим Балет Костими Балет Туту Дете

Стил # : TH1017 CДодатоци : раководител цветМатеријал : чипка мрежа фрлање еластична ткаенинаСоодветни видо

DEN 2036.00 2395.20