• Новак
сон за убавина професионални туту обичај прави самовила балет туту возрасни calssic балет костими цвет суштината nutcracker tutuSB0014

сон за убавина професионални туту обичај прави самовила балет туту возрасни calssic балет костими цвет суштината nutcracker tutuSB0014

DEN 25920.00

Достапност
Производот е достапен


Ние сме во можност да организира испорака до сите краишта на Светот. Без Нервози Е Потребно!
Времето за испорака зависи од 7working дена до 30 работни дена за различни предмети(класични
Балет туту потребите 30 работни дена,dancwear и чевли потребите 7~15 работни дена).
О ur PAYPAL за плаќање сметка е
Стр закуп кажете ни ја вашата неуспехот цел број по уплатата . прво на сите, не носете облека или само да се носат leotards (особено не може да се носат градници)
2. Тоа е само направено за да мерења, ве молиме да ни понудат мерки како што се бара : висина, полн биста, половината,полн колковите, целосна дебелина, назад во должина Cm.
Љубезно ве молиме да остави позитивни повратни информации со 5-ѕвезда ако сте задоволни со купување.
Сите ТУТУ големина според количината на прилагодување, подесување на големината на 1-3cm. Колковите : Мерка најголем дел од хип.
Големина мерење метод :
1. Назад Должина : Стави на јаже или лента на најмалиот дел на половината (softest дел на половината). Половината : Мерка околу најмалиот дел на половината.
3) Нормално ние ќе го избере ЕМС или epocket forsmall цел, во зависност од цел износ.Назад Должина е вертикална снимени од истакнати коска на половината линија
2016 ГОДИНА НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ
парче парче парче парче парче парче парче парче
поврзани производи
парче 40 парче торба парче 8 парче парче
Превозот методи : DHL, EMS, Epacket и Кина Пост Воздух Mail. Дебелина : Дебелина во табелата е "половина дебелина".
Објектот ќе бидат означени како ПОДАРОК или ПРИМЕРОК и ПОТЦЕНЕТИ во фактура за да се помогне во избегнувањето на царина .

Декларирани спецификации

Големина:
custom made
Бренд Име:
swangirldance
Материјал:
Spandex,Најлон
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SB0014
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Стил:
Балет Танц
Возрасни големина:
XS/S/M/L/XL/2XL
Детето големина:
8/10/12/14/16
Почетна страница:
www.swangirl-dance.com
Други бои произведени:
Yes
Здолништа:
10 слоеви на tulles

Комплементите на стоката

Професионални Балет Палачинка Туту Девојки Послужавник Фаза Костим BT9108 Возрасни снежана Кралицата Перформанси Лебедово Езеро

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот увери дека ние се ре

DEN 9611.00 10224.00

Нови Женски Балет Танц Облечи Дете Возрасни Костими Фаза На Изведба На Облека Танц Костим Балет Костими Балет Туту Дете

Стил # : TH1017 CДодатоци : раководител цветМатеријал : чипка мрежа фрлање еластична ткаенинаСоодветни видо

DEN 2036.00 2395.20

сон за убавина балет фаза костими црвено есмералда професионални tutus злато цвеќиња девојки палачинка балет туту nutcracakerSB0033

Ние сме во можност да организира испорака до сите краишта на Светот Без Нервози Е Потребно!Времето за ис

DEN 20112.00

Децата Танц Носии за Девојки Балет Професионални Балет Туту за Танц Перформанси Костими Туту Балетски Фустани за Девојки

големина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со прод

DEN 1914.00 2251.20