• Новак
бургундија есен елф професионални туту самовила балет туту цвет суштината возрасни calssic балет костими nutcracker tutuSB0017

бургундија есен елф професионални туту самовила балет туту цвет суштината возрасни calssic балет костими nutcracker tutuSB0017

DEN 19152.00

Достапност
Производот е достапен


Љубезно ве молиме да остави позитивни повратни информации со 5-ѕвезда ако сте задоволни со купување. Everthing поврзани со превозот се згрижени од нас. Половината : Мерка околу најмалиот дел на половината.
Големина мерење метод :
1.
О ur PAYPAL за плаќање сметка е
Стр закуп кажете ни ја вашата неуспехот цел број по уплатата .
Како да се лента :
Биста : Со раце релаксирано на страни, мерка најголем дел од Биста, одржување на мерната лента, паралелно со подот. Како што се настанување на ткаенина и чипка недостаток, ние ќе користат слична боја на ткаенина и чипка обработка , туту стилови и целокупната чувство не ќе бидат погодени, ве молиме остатокот увери! (специфични за вашата потврда) Во прилог на постојните работилница стил,ние, исто така, обичај прави според преземање на слики или слики , ние ќе ви даде максимален ефект според слики, специфични цена според стокови и поинаку не е договорено. Колковите : Мерка најголем дел од хип. (Ако количината е голем, времето на испорака ќе се прошири наназад ) Балет туту се рачно изработени, ако имате било какви барања или предлози, ве молиме да разговараат со нас.
Кориснички туту попуст не се промени,ве молиме да се разбере.
Ако y ou имаат и други прашања или сакате да го купите во големи количини, ве молиме да бидат слободни да контакт. Без Нервози Е Потребно!
Времето за испорака зависи од 7working дена до 30 работни дена за различни предмети(класични
Балет туту потребите 30 работни дена,dancwear и чевли потребите 7~15 работни дена).Назад Должина е вертикална снимени од истакнати коска на половината линија
2016 ГОДИНА НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ
парче парче парче парче парче парче парче парче
поврзани производи
парче 40 парче торба парче 8 парче парче
Превозот методи : DHL, EMS, Epacket и Кина Пост Воздух Mail.

Декларирани спецификации

Големина:
custom made
Бренд Име:
swangirldance
Материјал:
Spandex,Најлон
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SB0017
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Стил:
Балет Танц
Возрасни големина:
XS/S/M/L/XL/2XL
Детето големина:
8/10/12/14/16
Почетна страница:
www.swangirl-dance.com
Други бои произведени:
Yes
Здолништа:
10 слоеви на tulles

Комплементите на стоката

Децата Танц Носии за Девојки Балет Професионални Балет Туту за Танц Перформанси Костими Туту Балетски Фустани за Девојки

големина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со прод

DEN 1914.00 2251.20

сон за убавина балет фаза костими црвено есмералда професионални tutus злато цвеќиња девојки палачинка балет туту nutcracakerSB0033

Ние сме во можност да организира испорака до сите краишта на Светот Без Нервози Е Потребно!Времето за ис

DEN 20112.00