• Новак
нов автомобилски прилагодите пет седиште за во автомобил за седење покрие сет за Кадилак CTS CT6 SRX DeVille Escalade SLS ATS-L/XTS MG3/5/6/7 MG-GT

нов автомобилски прилагодите пет седиште за во автомобил за седење покрие сет за Кадилак CTS CT6 SRX DeVille Escalade SLS ATS-L/XTS

DEN 12929.76
DEN 12283.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.
кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува :
1) која боја ви се допаѓа најдобро
2) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен -на пример : Фолксваген Поло 2014 Година ,Форд Фокус 2015 Година ,Benz C200 2016 година.
за столче, се покрива или перници или патосници или багажникот мат, ние исто така имаат различни големини, па ве молиме да го името на вашиот автомобил марка и модел.
Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно . Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.
Внимание :
Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно. Но треба да ни кажете на вашиот автомобил е лево-drived или десно-drived.
Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот.
Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил.
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
Контактирајте Со Нас
· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!.

Декларирани спецификации

Боја Име:
Црна, Бела, Сива, Црвена, Портокалова, Беж
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Ширина:
60cm
Mfg Серија Број:
Се прилагодите
Специјални Функции:
водоотпорен лесно чистење здрава дише безбедно удобно трендовски
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Должина:
90cm
Бренд Име:
Да Вашиот Вкус авто додатоци
Објектот Висина:
30cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
сет парче:
>10

Комплементите на стоката

Прекрасна 3D Мачка Автомобил потпирачи за глава Глава авто потпирачи за глава Внатре Седиште Вратот Остатокот столче Креативни

Таму може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази Пакетот вклучува : 1 Главата под П

DEN 383.00 539.04

Висок квалитет! Целосен сет столче опфаќа за Новата Хонда CR-V 2017 дише Удобно седиште опфаќа за CRV 2018,Бесплатен превозот

За Бизнис Купувачи : 1 И треба да плаќаат дополнителни такси превозот ; 2.Ако сакате да разменувате објект

DEN 12096.00 17280.00

(Насловната + Задните) Специјална Кожа столче опфаќа За Рено Koleos megane Сценско Nuolaguna географска ширина пејзаж авто додатоци

Генерално, стоки ќе бидат испратени во 13 работни дена од приемот расчисти исплата Ние се грижиме нашите

DEN 5606.00 7007.52

Автомобили Седиште Опфаќа Обичај се Вклопуваат за БЕНЦ Smart Cover Автомобил Места Заштитник Пред&Задните Вентилирани столче

Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги вид

DEN 11628.00 22800.00

авто набавка на нови долго волна столче покрие задржи топло ang едноставни пет седишта опфаќа за еден сет столче покрие перница

Ве молиме имајте во предвид : производот ќе биде малку хаос од photoes на страницата, тоа е затоа што : 1 на photo

DEN 8832.00 11040.00

Добар квалитет! Целосен сет столче опфаќа + воланот покритие за Хонда Спогодба 2017-2008 дише седиште опфаќа,Бесплатен превозот

Ако сакате да се вратите на овој објект , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот

DEN 9702.00 15648.00

нов автомобил потпирачи за глава лен вратот потпирачи за глава автомобил перница plaid автомобил стил Вратот потпирачи за

[ description ] лен потпирачи за глава да се спакуваат"Бренд" на хи[size] должина * ширина * 17 * 25.5 * 9 cm дебелина (прир

DEN 319.00 335.52