• Новак
Kalaisike Лен Универзална столче опфаќа за Peugeot сите модели 206 307 407 207 2008 3008 508 208 308 406 301 автомобил стил

Kalaisike Лен Универзална столче опфаќа за Peugeot сите модели 206 307 407 207 2008 3008 508 208 308 406 301 автомобил стил

DEN 9546.24
DEN 5728.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен

Бренд : kalaisike Име на Производ : Лен Универзална столче Покрие Материјал : Полиестер / Полиестер / ПЕТ Бруто Тежина : Делукс Издание е за 5kg, стандардна верзија на за 4kg Посебни карактеристики : Дише, не се лизга, се носат, заштита на животната средина Погодна модели : 99% од пазарот модели (ако вашиот автомобил е 7 седишта, ве молиме да контактирате со услуга) Спецификации : Делукс Издание вклучува две предните седишта + задните седишта + пет главата pillowcases+ Две lumbar + две главата ограничувања;Стандард Издание вклучува две седишта + задните седишта + пет главата pillowcases 1,Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ; 2,Ние сме професионална за производство на тимот. Нашите производи сигурно ќе се направи сте задоволни, ве молиме да бидат сигурни да се купи! 3, Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. 4,Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди, ви благодарам. за купување : Можете да изберете следниов начин на плаќање : не прифаќаме било метод на плаќање, ако ви се потребни други методи за плаќање, ве молиме контактирајте со нас! за политика на Враќање :

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Објектот Должина:
130cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
5kg
Материјал Тип:
Лен
Mfg Серија Број:
Универзална
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Бренд Име:
kalaisike
сет парче:
>10
боја:
беж, сина, кафе, виолетова
Специјални Функции:
Дише, не се лизга, се носат, заштита на животната средина

Комплементите на стоката

Добар квалитет! Целосен сет столче опфаќа за Новата Хонда Граѓански 2018- трајни дише седиште опфаќа за Граѓанско 2017,Бесплатен

Повратни информации : pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате би

DEN 11928.00 17040.00

(Насловната + Задните) Специјална Кожа столче опфаќа За Рено Koleos megane Сценско Nuolaguna географска ширина пејзаж авто додатоци

Генерално, стоки ќе бидат испратени во 13 работни дена од приемот расчисти исплата Ние се грижиме нашите

DEN 5606.00 7007.52

CARTAILOR Спорт столче Опфаќа Автомобили Седиште Заштитници Лен & Мраз Свила Автомобил Стајлинг за Jaguar XE столче Покрие Додатоци

Верзијата на автомобил места што следат ,ве молиме проверете дали оваа верзија е ист како вашиот автомо

DEN 14590.00 28608.00

Автомобил потпирачи за глава автоматски материјали стр коска Автомобил грижа cervica столче потпирачи за глава столче главата

Во случај на несреќа, поради судир на огромно влијание на главата одеднаш фрлени назад, така што екипажо

DEN 330.00 347.04

Прекрасна 3D Мачка Автомобил потпирачи за глава Глава авто потпирачи за глава Внатре Седиште Вратот Остатокот столче Креативни

Таму може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази Пакетот вклучува : 1 Главата под П

DEN 383.00 539.04

Dewtreetali столче Покрие Анти-удар Назад Заштитници на Децата Заштитат Авто Седиште Опфаќа за Бебе Кучиња од Кал Нечистотија

СпецификацииПредмет Тип : Столче АнтиУдар МаскаБоја : ЦрнаГолемина : 44*66cmТежина : 115gМатеријал : Waterpoof окс

DEN 163.00 191.52

авто набавка на нови долго волна столче покрие задржи топло ang едноставни пет седишта опфаќа за еден сет столче покрие перница

Ве молиме имајте во предвид : производот ќе биде малку хаос од photoes на страницата, тоа е затоа што : 1 на photo

DEN 8832.00 11040.00

Автомобили Седиште Опфаќа Обичај се Вклопуваат за БЕНЦ Smart Cover Автомобил Места Заштитник Пред&Задните Вентилирани столче

Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги вид

DEN 11628.00 22800.00

CARTAILOR авто седиште покритие за БЕНЦ Viano автомобил додатоци СТП кожни седишта опфаќа &поддржува обичај се вклопуваат во

# 1 Одговара за Бенц Viano 20102011 Година 7 Седишта Верзија# 2 се Вклопуваат за Бенц Viano Тренд Долго 2012 Година 8 Се

DEN 21200.00 41568.00