• Новак
Водоотпорен 1pcs Жолто Црвено Сосема Нов Страна Маркер Светлина Светилка Камион со Приколка Lorry Караван Водоотпорен 12V 24V 8 LED

Водоотпорен 1pcs Жолто Црвено Сосема Нов Страна Маркер Светлина Светилка Камион со Приколка Lorry Караван Водоотпорен 12V 24V

DEN 141.12

Достапност
Производот е достапен


XC90-Година : 2011,2007,2016,2010,2003,2002,2004,2012,2013,2009,2006,2014,2008,2005
Volvo Модел : XC90
Материјал Тип : LED
За Возило Брендови/Модел : За V/olvo
Надворешни Тестирање и Сертификација : ISO9001
Објектот Тежина : 0.2 kg
Предмет Тип : Опашка Светлина Собрание
Предмет Тип : Маркер Светилки
Карактеристики :
1.Боја : Жолто/Црвени Леќа Светлина
2.Големина : 4" x 1.6" x 0.7"
3.Напон : 24 V/12 V
4.Водоотпорен : Да
5.Монтажа : Завртки се вклучени
6.Позиција : Задните / Пред / Страна / Лево / Покрив / Кабината
7.Употреба : страна маркер светла, покривот светла, агол задни/пред/страна светла,кабината светла,царинење,чад светла итн.
8.Водоотпорен Ниво : IP67,за секојдневна водоотпорен употреба само,не може да биде потопено во вода за долго време.
Пакет се вклучени :
1pcs страна маркер Светла

Декларирани спецификации

Wattage:
12V, 24V
боја:
Црвена, Бела, Сина, Жолта
Бренд Име:
BoomBoost
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
20g

Комплементите на стоката

EEMRKE Автомобил Стил Универзална Возило КОЧАН LED Ангел Очи светилки drl H11 55W Халоген Светилка Светла за Магла Дење Работи

EEMRKE Автомобил Стил Универзална Возило КОЧАН LED Ангел Очи светилки drl H11 55 W Халоген Светилка Светла за Маг

DEN 3610.00 3840.00

Ксенон Бела H3 6500K Леќа 4.5 W 12V Светлата за Магла Светлина Автомобил ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка и луз дел coche капка превозот

Ксенон Бела H3 6500 K Леќа 4.5 W 12 V Светлата за Магла Светлина Автомобил ПРЕДВОДЕНА Крушка СветилкаКарактери�

DEN 66.00 105.12

JGRT Автомобил Стил Ангел Око Магла Светилка за Infiniti LED светилки drl Дење Работи Светлина Висока Ниска Зрак Магла Автомобилски

Опис На Производот : Забелешки : 1, За царина Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме к

DEN 4685.00 5148.00

LDRIVE 2 парчиња ЛЕД Дневна Светлина Автомобил Дење Работи Светла DC 12V 6000k Авто Магла Светлина Возење Светилки Автомобил-syling

Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *Сликата на неисправни монистра...

DEN 1248.00 1919.52

5 инчен 72W 2-Ред ДОВЕДОА Автомобил Работа Светлина Бар 6000K Поплава Светилка Итни Спасување Морски ЛЕД Осветлување за Џипови

Тоа исто така важи и за груби средини и услови, како што се магла, дожд и снег времето, водоотпорен, праши�

DEN 850.00 1118.40