• Новак
2 парчиња Автомобил-Стил, Led Светло За Шкода Fabia MK1 Facelift 2005 2006 2007 2008 Предниот Браник LED Магла Светилка Магла Светлина

2 парчиња Автомобил-Стил, Led Светло За Шкода Fabia MK1 Facelift 2005 2006 2007 2008 Предниот Браник LED Магла Светилка Магла

DEN 1578.24

Достапност
Производот е достапен


Висок Квалитет на Предните LED Магла Светло за Магла Светилка За "Шкода" Fabia Mk1 Facelift 2005 2006 2007 2008 Состојба : Нова Резервни LED Магла Светлината Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Моќ : 6.6 W Боја tempertature : 6500 К Пакет : 1 x Правото + 1 x Лево Забелешка : ве Молиме Проверете ја Вашата Магла Светлина за Да се Обезбеди
Ние прифаќаме Alipay И Paypal исплати само. ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност,Царинење Такси и Други давачки.
Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : www.17track.net Или www. global.cainiao.com Или www.yw56.com.cn
Ако ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,Кога ќе го купите повторно,ќе им понуди 5% . Позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,тебе и мене се среќни секој ден
Нашата цел е да го направите вашиот избор полесно и да ги зачувате вашите пари. Подобро autoparts, Подобар живот.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Правец На Ветер
Материјал Тип:
PEI+PC+ABS
Име На Модел:
7H0941699 7H0941700
Бренд Име:
Minglei
Објектот Тежина:
0.35kg
Специјални Функции:
LED Светла за Магла
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
9cm

Комплементите на стоката

JGRT Автомобил Стил Ангел Око Магла Светилка за Infiniti FX35 LED светилки drl Дење Работи Светлина Висока Ниска Зрак Магла Автомобилски

Опис На Производот : Забелешки : 1, За царина Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме к

DEN 4685.00 5148.00

eOsuns предводена од задниот браник светлина, возење светилка, кочница светлина, заден пак сигнал за ford Еверест -18, безжичен

3 функции во една светлина : ниска светла за возење светлинависока светла кочница светлинаflicker пак сигна

DEN 3146.00 3312.00

LDRIVE 2 парчиња ЛЕД Дневна Светлина Автомобил Дење Работи Светла DC 12V 6000k Авто Магла Светлина Возење Светилки Автомобил-syling

Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *Сликата на неисправни монистра Ви

DEN 1248.00 1919.52

2 ПАРЧИЊА Cutequeen Тргување 30cm 5050 12smd ДОВЕДОА Автомобил Флексибилни, Водоотпорни Светлина во Дресот на Бесплатен Превозот

Cutequeen Тргување 30cm 5050 12smd ДОВЕДОА Автомобил Флексибилни, Водоотпорни Светлина во Дресот на Бесплатен Пре�

DEN 312.00 335.52

приколка индикатор Страна Маркер Автобус Царинење Светилка 24V 12V 1x 6 LED Задни светла за надворешни Светла за Камион Ван Караван

За Возило Брендови / Модел : За V / olkswagenGolfYear : 2005,1992,2013,2004,2012,2000,2009,2010,1997,2003,1991,2002,1990,2007,1999,1996,1993,2014,1994,2011,1998,2006,2

DEN 141.60

Ксенон Бела H3 6500K Леќа 4.5 W 12V Светлата за Магла Светлина Автомобил ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка и луз дел coche капка превозот

Ксенон Бела H3 6500 K Леќа 4.5 W 12 V Светлата за Магла Светлина Автомобил ПРЕДВОДЕНА Крушка СветилкаКарактери�

DEN 66.00 105.12