• Новак
Пак сигнал Светла За Ford F350 F450 ПРЕДВОДЕНА За Фендер Кревет Страна Маркер Светла Светилки Чад Леќа Auto Автомобили ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Црвено Жолто

Пак сигнал Светла За Ford F350 F450 ПРЕДВОДЕНА За Фендер Кревет Страна Маркер Светла Светилки Чад Леќа Auto Автомобили ПРЕДВОДЕНА

DEN 142.08

Достапност
Производот е достапен


F350-Година : 2012,2004,2011,1999,2000,2005,2003,2001,2007,2006,2009,2010,2008
Температура на бојата : 3000 K
За С/ord Модел : F350
Предмет Тип : Прием Светла
Објектот Тежина : 180g
За Возило Брендови/Модел : За С/ord
Интерфејс Тип : T10 (W5 W/194)
Wattage : 5 W
Lumens : 2400 Lm
За С/ord F350 F450 LED Фендер Кревет Страна Маркер Светла Светилки Чад Леќа
-Совршено резервни замена за вашиот sidemarker светла.
-Супер и светлина.
-Ниска потрошувачка и енергија-штедење.
-Лесно да се инсталира.(настава не е вклучена)
Спецификација :
-Боја : бела,жолта,црвена
-Тип : sidemarker светлина
-Моќ : 10-30 V
-Сијалица за квалитет : 3 светилки/LED светло
-Количина : 1pc
Fitement :
1999-2014 За С/ord F-150
1999-2014 За С/ord F-250
2002-2014 За С/ord F-250 Супер Должност
1999-2000 За С/ord F-250 Супер Должност
2011-2014 За С/ord F-350
1999-2014 За С/ord F-350 Супер Должност
2011-2014 За С/ord F-450
1999-2014 За С/ord F-450 Супер Должност
Answer : ___________________________ Note : pls потврди sidemarker светлина, ако тоа одговара на вашиот автомобил пред да ја купите.
Пакет Се Вклучени
1 x Sidemarker Светлина

Декларирани спецификации

боја:
Црвена, Жолта
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Бренд Име:
BoomBoost
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Тежина:
50g

Комплементите на стоката

MZORANGE Автомобил Стил Задниот Браник Рефлектор Светилки Надземни Декоративни Светла Црвена За Фолксваген За ФОЛКСВАГЕН Touareg

MZORANGE Автомобил Стил Задниот Браник Рефлектор Светилки Надземни Декоративни Светла Црвена За "Фолксваг

DEN 728.64

EEMRKE Автомобил Стил Универзална Возило КОЧАН LED Ангел Очи светилки drl H11 55W Халоген Светилка Светла за Магла Дење Работи

EEMRKE Автомобил Стил Универзална Возило КОЧАН LED Ангел Очи светилки drl H11 55 W Халоген Светилка Светла за Маг

DEN 3610.00 3840.00

JGRT Автомобил Стил Ангел Око Магла Светилка за Infiniti FX35 LED светилки drl Дење Работи Светлина Висока Ниска Зрак Магла Автомобилски

Опис На Производот : Забелешки : 1, За царина Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме к

DEN 4685.00 5148.00

LDRIVE 2 парчиња ЛЕД Дневна Светлина Автомобил Дење Работи Светла DC 12V 6000k Авто Магла Светлина Возење Светилки Автомобил-syling

Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *Сликата на неисправни монистра...

DEN 1248.00 1919.52

5 инчен 72W 2-Ред ДОВЕДОА Автомобил Работа Светлина Бар 6000K Поплава Светилка Итни Спасување Морски ЛЕД Осветлување за Џипови

Тоа исто така важи и за груби средини и услови, како што се магла, дожд и снег времето, водоотпорен, праши

DEN 850.00 1118.40

eOsuns предводена од задниот браник светлина, возење светилка, кочница светлина, заден пак сигнал за ford Еверест -18, безжичен

3 функции во една светлина : ниска светла за возење светлинависока светла кочница светлинаflicker пак сигна

DEN 3146.00 3312.00