• Новак
Автомобил стил 2 парчиња Ултра Светла 12V 12W Дење Работи Светла сребрена школка 14cm Должина Летно ПАРЧЕ Автомобил LED светилка Водоотпорен светилки drl

Автомобил стил 2 парчиња Ултра Светла 12V 12W Дење Работи Светла сребрена школка 14cm Должина Летно ПАРЧЕ Автомобил LED светилка

DEN 143.52

Достапност
Производот е достапен


Висок квалитет КОЧАН LED технологија Долг живот до 50.000 часа. Со 3 M лепак, лесна инсталација, без одржување. Тип : КОЧАН LED дневни работи светлина се Претвори сигнал светлина Материјал : Алуминиум Легура+КОЧАН Количина : 2 парчиња Апликација : Strobe светлина, обратен светлина, паркинг светлина, дење работи светлина, од страна на маркерот светлина, позиција светлина, магла светлина, итн. Влезен Напон : DC 12 V светла Боја : Бела ,Сина ,Кристално сина,жолта,црвена,зелена,розова Боја Temp : 6000-6500 K Wattage : 6 W/pc,12 W Водоотпорен : Yes Големина : 14cm*1.5 cm животниот век : До 50.000 часа


Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
Кристално Сина, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова
Chevrolet Модел:
Volt
Име На Модел:
17cm7
Бренд Име:
DUOXINGZHE
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Волт-Година:
2014,2015,2016
Специјални Функции:
светилки drl дење работи светлина
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Дијаметар:
17cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Автомобил модел:
сите
Лер Зрак Тип:
Лента-Тип
LED чип вид:
кочан предводени
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла ДЕН СВЕТЛИНА
Извор На Светлина:
LED

Комплементите на стоката

5 инчен 72W 2-Ред ДОВЕДОА Автомобил Работа Светлина Бар 6000K Поплава Светилка Итни Спасување Морски ЛЕД Осветлување за Џипови

Тоа исто така важи и за груби средини и услови, како што се магла, дожд и снег времето, водоотпорен, праши

DEN 850.00 1118.40

LDRIVE 2 парчиња ЛЕД Дневна Светлина Автомобил Дење Работи Светла DC 12V 6000k Авто Магла Светлина Возење Светилки Автомобил-syling

Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *Сликата на неисправни монистра Ви

DEN 1248.00 1919.52

MZORANGE Автомобил Стил Задниот Браник Рефлектор Светилки Надземни Декоративни Светла Црвена За Фолксваген За ФОЛКСВАГЕН Touareg

MZORANGE Автомобил Стил Задниот Браник Рефлектор Светилки Надземни Декоративни Светла Црвена За "Фолксваг

DEN 728.64