• Новак
Автомобил Стил Главата Светилка случај за Џип Патриот Фарови 2013-2015 LED Светлата светилки drl H7 D2H Криеше Опција Ангел Око Bi Xenon

Автомобил Стил Главата Светилка случај за Џип Патриот Фарови 2013-2015 LED Светлата светилки drl H7 D2H Криеше Опција Ангел Око

DEN 29856.00
DEN 27766.00 -7 %

Достапност
Производот е достапен


Детали за производот : Раководител Светилка случај за Џип Патриот Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со контролна Единица( Содржи баласт и хернија светла ) на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ние ја цениме вашата поддршка и Информации : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин tem Функција, Посебни Барања, итн. По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации Благодарение толку многу за вашата цел!

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
3000K Златни, 4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Специјални Функции:
Осветлување
Патриот-Година:
2013,2015,2014
Објектот Тежина:
9kg
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Име На Модел:
jeep патриот
Објектот Дијаметар:
70inch
Jeep Модел:
ПАТРИОТ
Леќа:
Вклучени
Lumens:
2800lm
Извор На Светлина:
Ксенон
Напон:
12V
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Тип На Објект:
Фарови

Комплементите на стоката

LDRIVE 2 парчиња ЛЕД Дневна Светлина Автомобил Дење Работи Светла DC 12V 6000k Авто Магла Светлина Возење Светилки Автомобил-syling

Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *Сликата на неисправни монистра...

DEN 1248.00 1919.52

приколка индикатор Страна Маркер Автобус Царинење Светилка 24V 12V 1x 6 LED Задни светла за надворешни Светла за Камион Ван Караван

За Возило Брендови / Модел : За V / olkswagenGolfYear : 2005,1992,2013,2004,2012,2000,2009,2010,1997,2003,1991,2002,1990,2007,1999,1996,1993,2014,1994,2011,1998,2006,2

DEN 141.60

2 ПАРЧИЊА Cutequeen Тргување 30cm 5050 12smd ДОВЕДОА Автомобил Флексибилни, Водоотпорни Светлина во Дресот на Бесплатен Превозот

Cutequeen Тргување 30cm 5050 12smd ДОВЕДОА Автомобил Флексибилни, Водоотпорни Светлина во Дресот на Бесплатен Пре�

DEN 312.00 335.52

5 инчен 72W 2-Ред ДОВЕДОА Автомобил Работа Светлина Бар 6000K Поплава Светилка Итни Спасување Морски ЛЕД Осветлување за Џипови

Тоа исто така важи и за груби средини и услови, како што се магла, дожд и снег времето, водоотпорен, праши�

DEN 850.00 1118.40

Пак сигнал Светла За Ford F350 F450 ПРЕДВОДЕНА За Фендер Кревет Страна Маркер Светла Светилки Чад Леќа Auto Автомобили ПРЕДВОДЕНА

F350Година : 2012,2004,2011,1999,2000,2005,2003,2001,2007,2006,2009,2010,2008Температура на бојата : 3000 KЗа С / ord Модел : F350Предмет Тип : П�

DEN 142.08